Пільговими умовами для міжнародних дзвінків користуються вже мільйон абонентів «Київстар»

2014-08-27 22:21 1 537 Нравится

За останні три місяці – з травня по серпень – кількість користувачів послуги і однойменного тарифного плану «Улюблена країна» збільшилася на 100% і склала 1 мільйон абонентів. Традиційно найпопулярніші напрямки для дзвінків – Італія, Польща, США, Росія, Іспанія, Канада та Чехія.

Користувачі послуги щодня наговорюють з друзями за кордоном близько 2,5 мільйонів хвилин. Найулюбленіший день тижня для спілкування із закордонними знайомими – неділя. Трафік в цей день зростає на 25-30%.

«Київстар» запустив послугу і тарифний план «Улюблена країна» в грудні 2013 року, і з тих пір її користувачі наговорили вже 250 мільйонів хвилин, а це майже 475 років безперервного спілкування.

Максим Дерев'янко, менеджер з ціннісної пропозиції «Київстар», коментує: «Як людині, котра стояла біля витоків створення даної послуги, мені дуже приємно спостерігати за семизначними показниками і в кількості користувачів, і в трафіку. На мій погляд, основною причиною, за якої українці обирають «Улюблену країну», є її простота та прозорість: у ній відсутні будь-які обмеження у хвилинах, приховані абонентські плати, немає поділу на міські та мобільні напрямки».

«Улюблена країна» дозволяє вибрати одну країну для дешевого спілкування з рідними і друзями, які проживають за кордоном. Вибрати можна одну з 35 країн. Найдешевші тарифи – 12 коп. за хвилину спілкування – «Київстар» пропонує для дзвінків у Канаду, США, Китай, Індію, Росію. Тариф на дзвінки в європейські країни становить 0,59 грн./хв. Вартість дзвінків у Туреччину, Грузію та Таїланд становить 1,19 грн./хв.

Послуга доступна для клієнтів передплаченої та контрактної форм зв'язку. Підключити «Улюблену країну» дуже просто – для цього достатньо відправити USSD-запит *222*ХХХ#, де ХХХ – телефонний код країни. Замовлення «улюбленої» країни коштує 5 грн. Плата за з'єднання становить 0,99 грн. Тарифи вказані у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net www.kyivstar.ua

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

При каком Президенте дороги ремонтировали больше всего?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама