Талант

2010-05-30 04:42 1 1614 Нравится 10

Талант.

Немає такої людини, щоб Господь не наділив талантом, та цього мало, щоб талант побачити, потрібна праця,

праця,

і ще раз важка

праця.

В чому проявляється талант? Безаперечно--Мистецтво.Воно займає по праву, перше місце. І тут не має значення, великого значення національність, прилежність до якогось товариства. Безаперечно, що національність таки дає митцю певну колоритність, та проходить час, і вже не кажуть, що Рафаель був італійцем, Рембрант--голандцем. Чому? Так просто, вони генії свого часу, і не тільки, що їхні твори стали всесвітнім богатством. Чому я назвала ці імена, людей малярства? Так тому, що маю безпосереднє відношення до малярства, де моє повітря, моє життя, моє світло.

Маляр, чи живописець, це для мене, десь правильніше, виконавець своєї місії на Землі,, відходить у світ інший. І тоді починається. У одній державі кажуть,що то їхній маляр, у другій, що їхній. А якщо подумати, то мистецтво національності немає.

Тому, що дійсно геніальні твори, на базі важкої праці, створюються підсвідомо. І вже після створеного, десь можна сказати, що твір приналенжний тій чи іншій етнографічній території. Чому? Та тому, що

процес виконання твору, проходить на території, чи землі певної держави..

Комментарии (4)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

За кого планируете голосовать на местных выборах осенью?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама