Грип знову в Україні

2009-12-16 14:46 6911 Нравится 8

Грип знову в Україні

Хворіють і діти, і дорослі. Проте епідпоріг перевищений лише серед школярів.

В Одесі лікарі зізнаються – хоча карантин і оголосили не в звичному січні-лютому, а у грудні, це не означає, що діти стали хворобливішими. Через пандемію українські батьки частіше звертаються по професійну медичну допомогу і менше лікують своїх домашніх самотужки.

Олександра Садкова, завідувач епідвідділом СЕС Одеси: «Заболеваемость среди детей школьного возраста от 7 до 14 лет превысила показатели заболеваемости за предыдущую неделю в 2 раза и эпидпорог был превышен в 3 с половиной раза.»

Запорізьку область також накрила друга хвиля епідемії. За п'ять днів до лікарів звернулися майже чотири тисячі людей. Сьогодні у тутешніх школах також оголосять карантин. Навчальні заклади через грип не відвідує чверть учнів. Скасовано всі святкові заходи, за парти діти сядуть через місяць. Карантин не стосується вишів та дитячих садків. На відміну від першої хвилі грипу, сьогоднішня – під контролем, кажуть запорізькі медики. За два-три тижні ситуація стабілізується.

Надія Севальнєва, начальник міського управління охорони здоров'я: «В достаточном колличестве и на скорой помощи у нас противовирусные препараты, Тамифлю. Ни каких вопросов нет. В каждой поликлинике, на скорой помощи, я уже не говорю о стационарах.»

У більшості районів Луганщини епідпоріг перевищено вдвічі. За останній тиждень тут захворіло двадцять дві тисячі людей. Переважно – школярі. По деяких школах регіону оголошено карантин.

Надія Качур, заступник головного державного санітарного лікаря Луганської області: «Закрывать полностью все школы, обсуждался вчера этот вопрос на ЧПК нет смысла, потому что есть такие населенные пункты маленькие, где школы есть, а заболеваемости нету. Закрывать все школы просто нет смысла. В области циркулируют вирусы пандемические, сейчас подтверждено 11 случаев калифорнийского гриппа»

Вчителі разом з медиками вивчають чому діти не ходять до школи і чи справді хворіють. Після висновків вирішать – чи закривати на карантин цілі школи, чи окремі класи. По області не працює вже 147 шкіл і 5 дитсадків. Пік епідемії лікарі прогнозують на другий тиждень січня

http://ictv.ua

Комментарии (1)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Как думаете, будет ли в ближайше время вторжение РФ в Украину?

Реклама