Йшов п'ятий рік президентства Януковича ...

2011-07-22 08:49 2 26915 Нравится 9

Йшов п'ятий рік президентства Януковича ...

Весна ... Почали харчуватися голубами. Вони смачні і корисні. Кора дерев придатна в якості приправи і заварювання чаю. Давно ходжу пішки, дізнався дуже багато нового і цікавого про своє місто і його архітектуру. На день yародження закололи дворняжку. На балконі вяляются шкереберть засолені горобці. Сам собі шию одяг.Дізнався як плести личаки. Миюся раз на місяць, розпалюємо вогнище у дворі і гріємо у відрах воду. Газ давно не по кишені і газову трубу давно вирізали. Пару раз вдалося зловити рибу. Варю бражку і ставлю квас.

Чайний гриб - теж добре. Думаємо з дружиною взяти кредит на двох і купити велосипед. Повітря в місті стає чистішим, рідкісні машини дивують дітвору. Місто порожніє. Вчора бачив, як повз проїжджав президент на

своїй кареті. Збираємося натягати з дружиною землі в квартиру і посадити картоплі. Дуже хочеться картоплі ... Давно не їв цієї вишуканої страви - картоплі .... Вареної картоплі ... смаженої ... печеної ...Кажуть президент їсть картоплю кожен день, але ми з дружиною не віримо, аж надто казково це звучить: картопля кожен день. З нетерпінням чекаємо літа ... Тараканів вдома немає ... Останнього з'їли ще в вересні 2013 року ... Комарі до нас залітати бояться, наші вени всмоктують їх через їх же хоботок! Перелітні птахи пролітають над моїм містом тільки на висоті 12 000 метрів, нижче бояться ... народ дострибує! Жаби навесні квакають тільки сидячи глибоко під водою!

Щури пішли з міста назавжди!

Сьогодні

Уперше відварив шнурки, якщо як слід посолити - схожі на

спагетті (хоча, що таке спагетті не пам'ятають навіть старі ...)

Комментарии (15)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы вакцинировались, но все равно заболели COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама