Щодо актуальних питань податкового законодавства під час гарячої лінії в Павлоградській ДПІ

2024-04-17 12:08 72 Подобається

Днями начальником Павлоградської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Ольгою Радіоновою проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо актуальних питань податкового законодавства.

Керівник ДПІ проінформувала про подання декларації про майновий стан і доходи з метою реалізації права на отримання податкової знижки. Розповіла, що для подання декларації громадяни можуть скористатися Електронним кабінетом платника або мобільним застосунком «Моя податкова». При цьому наголосила, що для роботи з цими сервісами необхідно мати електронний ключ, який кожен бажаючий може отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів, у тому числі самостійно за допомогою Інтернет-банкінгу.

Ольга Радіонова відповіла на запитання стосовно застосування реєстраторів розрахункових операцій, їх реєстрації та використання.

Також платники податків отримали відповіді на запитання щодо порядку нарахування та сплати мінімального податкового зобов’язання, легалізації найманої праці та інших вимог податкового законодавства.

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Cтворити блог

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама
Реклама