200 авто на фронт: Благодійний фонд Урбанських «Придунав’я» звітував про зроблену роботу за 2023 рік

2024-03-19 00:50 86 Подобається

Співзасновник Благодійного фонду Урбанських «Придунав’я», заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський надав публічний звіт про діяльність Фонду у 2023 році, під час прес-конференції в інформаційному агентстві Укрінформ.

З перших днів повномасштабного вторгнення Фонд постійно допомагає Силам Оборони України. Зокрема, у 2023 році було зроблене наступне:

  • Передані 154 автомобіля різного класу (пікапи, вантажівки, тягачі, фури, причепи, пожежні автівки тощо), серед яких 50 автівок для сил протиповітряної оборони (ППО) Одещини. Загалом, з початку повномасштабного вторгнення Фонд закупив та передав 200 автівок.
  • Передані військовим 72 дрони – серед них: 11 – ударних, 5 – Mavic T3, 6 – Mavic Impreza та 50 – FPV-дронів;
  • Надали іншу різноманітну допомогу військовим – генератори, технічне оснащення (тактичні та технічні аксесуари), амуніцію (шоломи, монокуляри нічного бачення з тепловізором, бронезахист у вигляді плитоноски-тактичного жилета), човни, гіроборди для виготовлення наземних дронів, колеса і автозапчастини, прожектори, комплекти інструментів для ремонту автівок, буржуйки тощо;
  • Переобладнали різні авто під потреби військових, в т.ч. під пересувні лазні-пральні;
  • Постійно здійснюється ремонт та обслуговування автомобілів Сил Оборони.

Допомагаючи армії, Фонд не забуває про потреби місцевих громад. Зокрема, за 2023 рік Фондом для місцевих громад була надана наступна допомога та сприяння у виконанні місцевих проєктів розвитку:

• у селищі Нова Покровка Суворовської громади облаштували автобусну зупинку;

• допомогли селищу Суворове з організації ремонту поливних польових систем;

• у Приозерному Суворовської громади розпочаті роботи з благоустрою парку за розпочатою Фондом ще до війни програмою «Сільський парк»;

• у населених пунктах Саф’янівської громади допомагали з облаштуванням та відновленням зон відпочинку;

• у Ренійській громаді сприяли облаштуванню паркових зон;

• у селі Нова Покровка, де провели облаштування Будинку культури, облагородили територію навколо старостинського округу, провели ямковий ремонт доріг села, зв’язали цей населений пункт з Кирничками та трасою М15 Одеса - Рені;

• взяли участь у організації ремонту дороги Старі Трояни — М15 Одеса - Рені;

• організували ямковий ремонт доріг в населених пунктах Саф’янівської громади.

Наразі готується чергова партія допомоги нашим захисникам на передову, в тому числі автомобілів. В зоні активних бойових дій транспорт часто потрапляє під обстріли, ламається та руйнується через екстремальні умови експлуатації, тому на фронті є постійна потреба в автомобілях.

На жаль, війна триває. А це означає, що Благодійний фонд Урбанських «Придунав’я» продовжує роботу заради мирного та спокійного майбутнього нашої країни.

Разом до Перемоги!

Слава Україні!

Довідка про Фонд

Благодійний фонд Урбанських «Придунав’я» створений в 2014 році. Саме з того часу Фонд став для мешканців Бессарабії потужною хвилею добрих справ.

Сьогодні першочерговим завданням для Фонду є допомога Силам Оборони України. Проте, Фонд не забуває та продовжує підтримувати місцеві громади, а саме соціальну, культурну, освітянську та медичну сфери.

Більш детально ознайомитись з діяльністю Фонду можна на офіційному сайті та на його сторінці у соціальній мережі Facebook.

Сайт: https://pridunavie.od.ua

Сторінка в фейсбук: https://www.facebook.com/bfupridunavie

Адреса: м. Ізмаїл, вул. Судноремонтників, 1

Телефон: +38 (097) 168-36-18

E-mail: [email protected]

Приймальня в м. Ізмаїл – 68600, Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Судноремонтників, 1

Приймальня в м. Рені – 68803, Одеська область, м. Рені, вул. Соборна, 103 (вхід з двору)

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Cтворити блог

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама
Реклама