Трамп лідирує у популярності напередодні праймеріз у США

2024-01-15 00:43 643 Подобається

Бачити Трампа кандидатом у президенти від республіканців хочуть 72% прихильників партії. Водночас лише 57% симпатиків Демократичної партії хочуть висунення Байдена.

Напередодні початку сезону праймеріз у США Дональд Трамп випереджає усіх своїх суперників-республіканців за ключовими показниками популярності. Водночас рейтинг схвалення роботи президента Джо Байдена впав до мінімуму за останні 15 років. Про це у неділю, 14 січня, повідомляє Поштівка з посиланням на ABC News.

Згідно з даними національного опитування, Трамп особливо високо оцінюється республіканцями та незалежними республіканцями за трьома показниками: найкращі шанси на перемогу у листопаді, сильний лідер та найбільш кваліфікований кандидат від партії.

Дональд Трамп також випереджає своїх опонентів-республіканців, але з меншим відривом, за двома іншими показниками - емпатією та загальними цінностями. І сім з десяти республіканців позитивно оцінюють діяльність Трампа.

За даними опитування, 72% дорослих, які є прихильниками республіканської партії, були б задоволені висуненням Трампа як кандидата. Інші кандидати набрали менше балів: Ніккі Гейлі - 48%; Вівек Рамасавамі - 44%; Кріс Крісті (який зняв свою кандидатуру) - 23%.

Водночас серед демократів та незалежних, які дотримуються демократичних поглядів, 57% були б задоволені висуненням Джо Байдена від своєї партії, що відображає його слабкі рейтинги загалом та з таких питань, як економіка та імміграція.

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Cтворити блог

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама
Реклама