Реєстрація місця проживання в Києві для оформлення громадянства

2023-07-20 21:30 107 Подобається

Невід'ємним атрибутом, як оформлення ВВНЖ і ПВНЖ, і громадянства нашої країни - є обов'язкова реєстрація. Слід зазначити, що реєстрацію у житло потрібно провести до того, як усі зібрані документи будуть подані на оформлення громадянства. Тонкість моменту полягає в тому, що не можна кілька разів по одній і тій же квартирі подавати документи на оформлення. Іншими словами, якщо один раз хтось уже подавав на громадянство за певною квартирою, то вп'яте документи можуть і не прийняти. Однак на практиці все інакше. Спеціаліст ГМС на прийомі може і прийняти документи, а в процесі оформлення може бути виявлено, що по цьому житлу вже хтось подавав на реєстрацію громадянства, та й природно буде відмова.

Але неприємність цієї ситуації полягає в тому, що ніхто вам цього не повідомить раніше терміну, тобто тільки через півроку. Тому щоб не втратити даремно і час, і гроші, потрібно посилено перевіряти квартиру, що прописується. Оскільки дуже багато житла, в яке пропонується прописатися, вже були подачі на громадянство, але господарі квартир, про це Вам можуть і не сказати. А в ході оформлення фахівці ГМС України надсилають запити до відповідних органів і, якщо від них прийде відповідь про множинні подання по одному житлу - відмова у наданні громадянства гарантована. Якщо іноземець раніше зробив прописку в Києві і спочатку спочатку отримав ВНЖ, а потім через два роки і ПМП України, то це не означає, що за цією ж реєстрацією можна подавати і на громадянство. Найкраще змінити реєстрацію на більш безлопаткову, щоб гарантовано уникнути непотрібних проблем у майбутньому.

У деяких випадках при подачі документів на оформлення, потрібна не прописка, а просто нотаріальна, або проста згода господаря житла на реєстрацію, в таких випадках так само діє вищезазначене правило - тільки чиста квартира підходить, стежте за цим. У другому випадку начебто ситуація набагато простіша, мовляв, це тільки згода, але насправді правила ніхто не скасовував.

Наш юридичний Центр підбере якісну квартиру, яка підійде для подання документів як на громадянство, так і на дозвіл на імміграцію, і пропишемо іноземного громадянина в цю квартиру. Крім цього, ми будемо присутніми, якщо цього вимагатиме ситуація при подачі документів до ГМС України як господарів житла. Ми сприяємо на всіх етапах оформлення документів, якщо буде потрібно спробувати трохи прискорити оформлення. Фахівці нашого юридичного центру доводять кожного клієнта до позитивного результату. Телефонуйте, пишіть нам – допоможемо з усіх питань від прописки у Києві до отримання ПМП та громадянства України.

На сучасному етапі реєстрація місця проживання в Києві — це не друк у паспорті чи у ВНЖ України. а запис у електронній базі даних зареєстрованих осіб. Це стало можливим у зв'язку із введенням у дію нового законодавства про реєстрацію місця проживання, яким і було скасовано печатки про виписку та прописку у паспортах громадян України та іноземних громадян. Тепер вся документація про реєстрацію місця проживання ведеться виключно в електронному вигляді, а відображення запису можна роздрукувати у формі довідки Форма 13. Також тепер прописка та виписка дітей від нуля до вісімнадцяти років проводиться тільки з дозволу обох батьків. Раніше такий дозвіл був потрібний до чотирнадцяти років.

Найважливішим моментом у послузі є реєстрація місця проживання в Києві для оформлення громадянства України - чистота квартири, скільки в ній прописано осіб та чи подавалися інші іноземні громадяни на оформлення громадянства за цією квартирою. Якщо більше п'яти - семи осіб використовували цю адресу для оформлення документів, то найімовірніше, такі оформлення можуть бути невдалими. Дуже важливою є також наявність позитивної відповіді від поліції та інших органів контролю про реальне проживання заявника за місцем прописки, в момент оформлення документів на громадянство. Якщо перевірка дасть негативний результат, то оформлення громадянства може бути відмовлено. Прописка у Києві має виняткове значення для оформлення громадянства, оскільки від неї припадає 90% відмов.

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Cтворити блог

Опитування

Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

Реклама
Реклама