ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ СОБОРНОГО ТА ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНІВ М. ДНІПРА) ІНФОРМУЄ!

2023-07-20 10:54 42 Подобається

Співпраця з територіальними громадами триває: податківці Дніпропетровщини провели черговий воркшоп

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування - Соборний та Шевченківський райони м. Дніпра) інформує.

Спільна і цілеспрямована робота податківців та представників територіальних громад – ефективний та продуктивний напрям діяльності Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС), що здійснюється на постійній основі.

Днями фахівці податкової служби області разом з представниками органів місцевого самоврядування регіону розглядали найактуальніші для територіальних громад кейси.

Онлайн-зустріч відбулась за участі в. о. начальника ГУ ДПС Федаш Наталі, заступників начальника податкової служби області Леонова Валерія та Яіцького Максима.

За словами очільниці ГУ ДПС, у рамках постійної співпраці податкова служба Дніпропетровщини завжди готова та відкрита до діалогу з платниками. Фахівці проаналізували та систематизували питання, отримані від територіальних громад і наразі готові відповісти на них. Крім того, учасники зустрічі можуть прийняти участь в обговоренні актуальних питань. Для ГУ ДПС дуже важливо мати зворотний зв’язок.

Такі зустрічі допомагають загальними зусиллями вирішувати важливі питання, а також зміцнювати партнерські відносини між територіальними громадами та податковою службою Дніпропетровщини.

Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Щодо недопущення порушень законодавства підприємствами, установами, організаціями та самозайнятими особами при виплаті доходів у вигляді заробітної плати»

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування - Соборний та Шевченківський райони м. Дніпра) інформує.

У Головному управлінні ДПС у Дніпропетровській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Щодо недопущення порушень законодавства підприємствами, установами, організаціями та самозайнятими особами при виплаті доходів у вигляді заробітної плати».

На запитання платників податків відповідали начальник відділу перевірок оподаткування фізичних осіб управління оподаткування фізичних осіб Головного управління ДПС у Дніпропетровській області ЗОЗУЛЯ Олена та начальник відділу перевірок податкових агентів управління оподаткування фізичних осіб Головного управління ДПС у Дніпропетровській області СИТНИК Олексій.

Питання 1: Доброго дня! У мене таке питання: «Чи діють на теперішній час законодавчі обмеження на проведення фактичних перевірок ?»

Відповідь: Вітаю! «Фактичні перевірки не підпадають під законодавчі обмеження. Окрім того зазначаємо, що фактична перевірка може проводиться за наявності та/або отримання в установленому законодавством порядку інформації про використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин та виплати роботодавцями доходів у вигляді заробітної плати без сплати податків до бюджету, а також здійснення фізичною особою підприємницької діяльності без державної реєстрації.»

Питання 2: Доброго дня! «До компетенції якого органу відносяться питання нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення?»

Відповідь: Вітаю! «Державна служба України з питань праці - є центральним органом виконавчої влади, яка реалізує в т.ч. державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення.

Відповідно до Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення саме підрозділи Держпраці наділені повноваженнями щодо застосування штрафних санкцій до порушників.

Державна податкова служба на постійній основі взаємодіє з Державною службою України з питань праці, та у разі виявлення в ході проведення перевірок порушень законодавства про працю, надсилає такі матеріали до останньої. Акт перевірки ДПС, її територіального органу, у ході якої виявлені порушення законодавства про працю є підставою для застосування штрафних санкцій.»

Питання 3: Доброго дня! «Яка відповідальність за порушення трудового законодавства?»

Відповідь: Вітаю! «Відповідно до ст. 265 Кодексу законів про працю України юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю зокрема несуть наступну відповідальність за порушення трудового законодавства:

- фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та податків - у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати

- порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі - у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати

- недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці - у двократному розмірі мінімальної заробітної плати».

Рентні платежі від платників Дніпропетровщини продовжують наповнювати держбюджет

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування - Соборний та Шевченківський райони м. Дніпра) інформує.

Протягом січня – червня 2023 року платники Дніпропетровщини продовжують поповнювати державний бюджет рентною платою.

Так, зокрема:

- за видобування кам’яного вугілля надходження рентної плати до держбюджету склали майже 116 млн грн, що на 18,1 млн грн, або на 18,5 відс. більше минулорічного показника;

- за спеціальне користування водою до держбюджету надійшло понад 46,7 млн грн рентної плати, що у порівнянні з відповідним періодом на понад 5,6 млн грн, або на 13,7 відс. більше;

- за видобування нафти держбюджет отримав майже 25 млн грн рентної плати, що на понад 1,1 млн грн, або на 4,7 відсотків більше ніж минулого року;

- за користування радіочастотним ресурсом до держбюджету спрямовано понад 703 тис. грн, що порівняно з аналогічним періодом 2022 року на понад 61 тис. грн, або на 9,6 відс. більше.

Транспортний податок: від власників авто до місцевих бюджетів Дніпропетровщини у першому півріччі п. р. надійшло понад 5,7 млн гривень

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування - Соборний та Шевченківський райони м. Дніпра) інформує.

У січні – червні 2023 року місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників транспортного податку понад 5,7 млн гривень. Як зазначила очільниця Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Наталя Федаш, надходження збільшились у порівнянні з 2022 роком майже на 1,8 млн грн, або на 44,8 відсотків.

При цьому, тільки від фізичних осіб надійшло понад 2,3 млн грн транспортного податку, що на понад 1,6 млн грн, або на 236,6 відс. більше ніж у першому півріччі минулого року.

Наталя Федаш нагадала, що сервіси для фізичних осіб – громадян в Електронному кабінеті об’єднано в окремий Е-кабінет для громадян. Це дає можливість доступу до реєстраційних даних та даних про об’єкти оподаткування, сформованих податкових повідомлень – рішень щодо сум нарахованих податкових зобов’язань, зокрема транспортного податку.

До уваги нерезидентів – платників ПДВ, які надають електронні послуги!

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування - Соборний та Шевченківський райони м. Дніпра) нагадує, що база оподаткування податком на додану вартість (ПДВ) операцій з постачання нерезидентом – платником ПДВ електронних послуг визначається виходячи з вартості таких послуг. ПДВ становить 20 відсотків бази оподаткування та додається до вартості електронних послуг, крім операцій, звільнених від оподаткування податком на додану вартість (пункт 208 прим.1.6 статті 208 прим.1 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)).

Датою виникнення податкових зобов’язань за операціями з постачання особою-нерезидентом, зареєстрованою як платник ПДВ відповідно до пункту 208 прим.1.2 статті 208 прим.1 ПКУ, електронних послуг є останній день звітного (податкового) періоду, в якому здійснено оплату електронних послуг (пункт 208 прим.1.5 статті 208 прим.1 ПКУ).

Операції з надання фізичним особам електронних послуг, місцем постачання яких є митна територія України, які були здійснені до дати реєстрації особи-нерезидента як платника ПДВ, але оплата яких відбулася після такої реєстрації, оподаткуванню ПДВ не підлягають і в податковій декларації не відображаються.

Чи можливо виправити невірне заповнення реквізиту платіжної інструкції в частині податкового номера платника (код за ЄДРПОУ/РНОКПП)?

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування - Соборний та Шевченківський райони м. Дніпра) звертає увагу, що відповідно до п. 36.1 ст. 36 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) податковим обов’язком визнається обов’язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені ПКУ, законами з питань митної справи.

Платниками під час сплати податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску реквізит «Призначення платежу» платіжних інструкцій заповнюється відповідно до Порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22.03.2023 № 148, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 березня 2023 року за № 528/39584 (далі – Порядок № 148).

Порядок № 148 не містить норми щодо можливості виправлення платником невірного заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції.

Особливості оподаткування діяльності з торгівлі валютними цінностями у готівковій формі

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування - Соборний та Шевченківський райони м. Дніпра) звертає увагу, що Законом України від 03 листопада 2022 року № 2720-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування діяльності з торгівлі валютними цінностями у готівковій формі», введено в дію з 01 січня 2023 року (далі – Закон № 2720), зокрема статтю 141 Податкового кодексу України, доповнено пунктом 141.13, який визначає особливості оподаткування діяльності з торгівлі валютними цінностями у готівковій формі.

Так, платники податку на прибуток підприємств, які здійснюють діяльність із торгівлі валютними цінностями у готівковій формі, сплачують щомісяця, не пізніше останнього операційного (банківського) дня поточного місяця, авансовий внесок із податку на прибуток підприємств за кожний пункт обміну іноземної валюти, внесений до Реєстру пунктів обміну іноземної валюти станом на перше число поточного місяця.

Авансовий внесок із податку на прибуток підприємств сплачується у розмірі:

а) трьох мінімальних заробітних плат, встановлених законом станом на 01 січня звітного (податкового) року, за кожний пункт обміну іноземної валюти, розташований у населеному пункті, чисельність населення якого перевищує 50 тисяч, за статистичними даними чисельності наявного населення України, розміщеними на вебсайті спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади в галузі статистики станом на 01 січня року, що передує поточному року;

б) однієї мінімальної заробітної плати, встановленої законом станом на 01 січня звітного (податкового) року, за кожний пункт обміну іноземної валюти, розташований в інших населених пунктах або за межами населених пунктів.

Звертаємо увагу, що авансові внески з податку на прибуток підприємств є невід’ємною частиною податку на прибуток підприємств.

До уваги платників єдиного внеску!

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування - Соборний та Шевченківський райони м. Дніпра) нагадує, що Міністерством фінансів України наказом від 04.07.2022 № 189 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 січня 2015 року № 4», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 19.07.2022 за № 804/38140, із змінами, було приведено у відповідність та викладено в новій редакції Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок) та внесено зміни до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Порядок), затверджених наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4, із змінами, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.01.2015 за № 111/26556.

Зокрема, зміни внесено у форму Розрахунку та додатку 2 до цього Розрахунку (далі – Д2).

Також до форми Розрахунку внесено низку редакційних правок.

Змінами до Порядку, зокрема:

- приведено у відповідність до Порядку нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за деякі категорії застрахованих осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2011 року № 178, зі змінами, перелік платників, що можуть подавати до контролюючого органу Д2, такий перелік доповнено виконавчими органами сільських, селищних, міських, районних у містах (у разі утворення) рад;

- додаток 1 до Порядку доповнено кодом категорії застрахованих осіб 75 «громадяни України, що підписали контракт добровольця територіальної оборони», що дає можливість роботодавцям, визначеним абзацом другим пункту 1 частини 1 статті 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», відображати суми нарахованої середньої заробітної плати зазначеним застрахованим особам на час виконання ними державних або громадських обов’язків.

Внесено зміни до Порядку повернення (перерахування) коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування - Соборний та Шевченківський райони м. Дніпра) інформує, що 13.07.2023 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 05.05.2023 № 234 «Про затвердження Змін до Порядку повернення (перерахування) коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 23.06.2023 № 1044/40100 (далі – Наказ № 234).

Наказом № 234 затверджено зміни до Порядку повернення (перерахування) коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2013, із змінами, № 787, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.09.2013 за № 1650/24182.

Наказ № 24 опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 13.07.2023 № 61.

Які відомості відображаються в Реєстрі керівників платників податків – боржників?

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування - Соборний та Шевченківський райони м. Дніпра) нагадує, що 13.07.2023 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 05.06.2023 № 290, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20.06.2023 за № 1024/40080 (опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 13.07.2023 № 61), яким затверджено Порядок ведення Реєстру керівників платників податків – боржників (далі – Порядок).

Відповідно до п. 11 Порядку Реєстр керівників платників податків – боржників наповнюється такими відомостями:

1) прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) керівника юридичної особи або постійного представництва нерезидента – боржника (згідно з відомостями з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, наданими відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»);

2) реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті) керівника юридичної особи або постійного представництва нерезидента – боржника;

3) унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі керівника юридичної особи або постійного представництва нерезидента – боржника (у разі внесення інформації про особу до Єдиного державного демографічного реєстру);

4) код згідно з ЄДРПОУ юридичної особи або постійного представництва нерезидента;

5) найменування юридичної особи або постійного представництва нерезидента;

6) податковий номер та назва платника податків (у разі якщо податковий борг обліковується у відокремленого підрозділу юридичної особи);

7) дата та номер судового рішення, що набрало законної сили, яким встановлено тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України;

8) сума податкового боргу станом на дату прийняття судового рішення – зазначається сума податкового боргу згідно з рішенням суду;

9) дата початку дії тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України – зазначається дата набрання рішенням суду законної сили;

10) дата закінчення дії тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України – зазначається дата настання однієї з підстав для закінчення дії тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України, визначених пунктом 87.14 статті 87 глави 9 розділу II Податкового кодексу України (далі – Кодекс);

11) сума податкового боргу станом на поточну дату – зазначається сума податкового боргу, що залишилася непогашеною станом на дату закінчення дії тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України керівника юридичної особи або постійного представництва нерезидента – боржника;

12) підстава для закінчення дії тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України – зазначається одна з підстав для закінчення дії тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України, визначених пунктом 87.14 статті 87 глави 9 розділу II Кодексу.

Закон № 3157: оподаткування сум, на які зменшено (прощено) борг фізичної особи в результаті реструктуризації зобов’язання за споживчим кредитом

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування - Соборний та Шевченківський райони м. Дніпра) інформує, що 02.07.2023 набрав чинності Закон України від 10 червня 2023 року 3157-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування сум, на які зменшено (прощено) борг фізичної особи в результаті реструктуризації зобов’язання за споживчим кредитом під час воєнного стану» (далі – Закон № 3157).

Так, Законом № 3157 п.п. 165.1.59 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України доповнено абзацом другим, відповідно до якого до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб не включаються суми, на які зменшено (прощено) борг фізичної особи шляхом проведення реструктуризації зобов’язань, передбачених кредитним договором, якщо така реструктуризація здійснена відповідно до порядку і на умовах, встановлених пунктом 7 прим.1 розділу IV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про споживче кредитування».

Закон № 3157 опубліковано в офіційному виданні «Голос України» від 01.07.2023 № 14.

Чи підлягають маркуванню марками акцизного податку одноразові електронні сигарети?

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування - Соборний та Шевченківський райони м. Дніпра) повідомляє.

Відповідно до підпункту 14.1.56 3 п. 14.1. ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) електронна сигарета – виріб, який може бути використаний для споживання (вдихання) парів, що утворюються внаслідок нагрівання компонентами такого виробу рідин, що містять або не містять нікотин. Електронні сигарети можуть бути одноразовими або багаторазовими.

Рідини, що використовуються в електронних сигаретах, – рідкі суміші хімічних речовин, що містять або не містять нікотин, використовуються для створення пари в електронних сигаретах та містяться, зокрема, в картриджах, заправних контейнерах та інших ємностях (підпункт 14.1.56 4 п. 14.1 ст. 14 ПКУ).

Відповідно до підпункту 14.1.109 - маркування алкогольних напоїв, тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, - наклеювання марки акцизного податку на пляшку (упаковку) алкогольного напою, пачку (упаковку) тютюнового виробу чи ємність (упаковку) з рідиною, що використовується в електронних сигаретах, в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України щодо виробництва, зберігання та продажу марок акцизного податку.

Абзацом 4 пункту 215.1 ст. 215 ПКУ до підакцизних товарів віднесено, зокрема, рідини, що використовуються в електронних сигаретах.

Згідно п. 226.1 ст. 226 ПКУ у разі виробництва на митній території України алкогольних напоїв, тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, чи ввезення таких товарів на митну територію України платники податку зобов’язані забезпечити їх маркування марками встановленого зразка у такий спосіб, щоб марка акцизного податку розривалася під час відкупорювання (розкривання) товару.

Наявність наклеєної в установленому порядку марки акцизного податку встановленого зразка на пляшці (упаковці) алкогольного напою, пачці (упаковці) тютюнового виробу чи ємності (упаковці) з рідиною, що використовується в електронних сигаретах, є однією з умов для ввезення на митну територію України і продажу таких товарів споживачам, а також підтвердженням сплати податку та легальності ввезення товарів (п. 226.2 ст. 226 ПКУ).

Пунктом 23 Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв, тютюнових виробів і рідин, що використовуються в електронних сигаретах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року № 1251 із змінами та доповненнями (далі – Положення) для рідин, що використовуються в електронних сигаретах, передбачено наклеювання марки на ємності (упаковки) з рідиною, що використовуються в електронних сигаретах, у такий спосіб, щоб марки обов’язково розривалися під час відкривання.

Отже, одноразові електронні сигарети (тобто вироби, в яких невід’ємною частиною є картриджі з рідиною, що використовуються в електронних сигаретах, та які не можуть бути замінені або перезаправлені вказаною рідиною) підлягають маркуванню марками акцизного податку. Таке маркування необхідно здійснювати з урахуванням вимог ст. 226 ПКУ та Положення.

За матеріалами Головного управління ДПС у Дніпропетровській області

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів

Останні записи в блозі

ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
Cтворити блог

Опитування

Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

Реклама
Реклама