Нещодавно начальниця Юр’ївської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Ольга Радіонова провела зустріч з платниками податків стосовно актуальних питань податкового законодавства.
Податківиця повідомила, що триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2022 році та зупинилась на категоріях громадян у яких виникає обов’язок задекларувати свої доходи.
Ольга Радіонова наголосила, що у 2023 році платники податків, як підприємці так і громадяни зобов’язані сплачувати мінімальне податкове зобов’язання за минулий рік та зазначили, що громадянам суму мінімального податкового зобов’язання нараховуватиме податкова служба.
Йшлося й про електронні сервіси ДПС України, легалізацію трудових відносин, сплату податку на нерухоме майно та земельного податку, погашення податкового боргу, застосування РРО/ПРРО.
Наприкінці зустрічі керівниця звернула увагу присутніх, що на базі Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) створена електронна скринька Комунікаційної податкової платформи за адресою