Програма ПРООН відкриває набір на навчання жінок з агріфуд-сектору

2022-09-16 10:52 67 Подобається

Навчально-консалтингова Програма для керівниць/власниць МСБ агріфуду «TERRA. Курс на сталий розвиток», яку було призупинено через повномасштабне вторгнення рф в Україну, поновлює свою роботу.

Про це повідомляє пресслужба ГО “Центр “Розвиток КСВ”, яка реалізує програму.

З огляду на реальні потреби аграрної галузі й нагальну необхідність підтримати бізнес, Програму трансформовано в антикризову. Дистанційний навчальний курс розпочнеться в серпні 2022 року, а наразі відкрито реєстрацію учасниць. Вона стартувала 18 липня і триватиме до 7 серпня.

У рамках програми сформовано три групи: «Релокований бізнес», «Перезапуск бізнесу», «Розвиток бізнесу, що працює в умовах війни». Таким чином, курс фокусується саме на актуальних потребах аграрних та переробних підприємств. Також посилено блок практикумів та кейсів, а тематика лекцій максимально скерована на висвітлення прикладних питань ведення бізнесу у кризових умовах, побудови команди, залучення фінансування, кооперації.

«Програма запрошує до участі жінок з агріфуд-сектору: керівниць та власниць підприємств сільського господарства, харчової промисловості, рестораної галузі, які готові скористатися унікальною можливістю для навчання. Ми сильні, тому навіть під час війни ми можемо робити свій внесок в економіку країні. Так, умови змінились, але Програма зробить все, щоб ті, у кого є бажання, змогли відновити свій бізнес або започаткувати новий. Таким чином, ми закладаємо надійний фундамент для відновлення країни», — говорить Марина Саприкіна, керівниця Центру “Розвиток КСВ”, партнера Програми.

У нинішніх умовах зростає значення посиленого консалтингового блоку — можливість в рамках програми за підтримки індивідуального консультанта підготувати повноцінний, життєздатний проєкт, заощадивши власні ресурси, які можна інвестувати в його втілення, є суттєвою і реальною підтримкою для МСБ у сфері агріфуду. За результатами навчання буде сформовано публічний Каталог TERRA, який міститиме презентацію бізнесу та продукції учасниць і стане потужним маркетинговим інструментом для керівниць МСБ.

Реєстрація на участь доступна за посиланням: http://tera.org.ua/anketa

Програма навчального курсу: https://tera.org.ua/course/

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Cтворити блог

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама
Реклама