ЄБРР та США підтримають участь 14 українських дизайнерів у міжнародній виставці Maison&Objet у Парижі

2022-08-07 13:42 42 Подобається

Визначено переможців – 14 виробників із креативної галузі, – які у вересні 2022 року представлятимуть Україну на відомій міжнародній виставці Maison&Objet**у Парижі. Завдяки ЄБРР та фінансуванню уряду США в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР* зазначені нижче компанії отримають допомогу у формі грошової компенсації – 85% витрат на організацію участі у виставці.

Внутрішній ринок дизайнерської продукції в Україні, який активно розвивався роками, з початком війни дестабілізувався. Експортна діяльність може стати єдиною можливістю, що допоможе вижити малим і середнім виробникам сегменту креативної індустрії, особливо тим, хто займається виробами ремісничого декору з натуральних матеріалів.

ЄБРР разом із донорами розробили програму, що діятиме під час війни та направлена на підтримку участі колективних стендів українських МСП-виробників у міжнародних виставках. Так, разом з компанією Майно Дизайн та за фінансування уряду США в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР*, оголосили відбір на підготовку та участь українських компаній з креативної галузі у міжнародній виставці Maison&Objetу Парижі. Загалом 14 компаній-переможців було визначено методом відбору із залученням журі міжнародних експертів дизайну та art&craft.

Переможці отримають 85% компенсації витрат на участь на двох колективних стендах виставки, включаючи консультанг з питань брендингу, допомогу з підготовкою промо-матеріалів, доставкою дизайнерських предметів та обладнання до Парижу, підтримку щодо промоушен та комунікації із українськими та міжнародними ЗМІ, супроводженням під час міжнародної виставки. Окремо буде надано допомогу з організацією В2В зустрічей після виставки та сприянням в отриманні міжнародних замовлень та контрактів. Тож, Україну у Парижі представлятимуть:

 • Журнальні столики та стінові панно DONNA
 • Софа та кавовий стіл-скульптура DALI HOME
 • Сет світильників LOFU
 • Дзеркала та мебліoitoproducts
 • Дзеркала та м’які меблі WOO
 • Керамічні сети-трансформери ZEMNА
 • Домашній та столовий текстиль від GNIZDO
 • Крісло та пуфи THE MAPICO
 • Керамічний посуд QUIET FORM
 • Килими та гобелени від Решетилівської майстерні SOLOMIA RCS
 • Меблі та декор STARITSKA MAYSTERNYA
 • Дерев'яний посуд та декоративні скульптури ТVОЇ STUDIO
 • Дерев’яні свічки WOOD MOOD
 • Гутне скло від YAKUSH TABLEWARE

*За підтримки ЄБРР та фінансування США в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР (Інші донори: Італія, Корея, Люксембург, Норвегія, Швейцарія, Швеція, Японія, та ТайваньБізнес — Фонд Технічного Співробітництва ЄБРР, та США)

**Maison&Objet— одна з найбільших і найавторитетніших європейських виставок інтер’єрного дизайну та предметів декору, а також найпотужніша онлайн-платформа для професіоналів MOM.

Для креативного та дизайнерського сектора MAISON&OBJET (http://www.maison-objet.com) — це найвпливовіша виставка для продажу та презентації дизайнерської продукції в Європі. Вона проходить двічі на рік (у січні та вересні) у Парижі

У вересні 2022 року, у престижному салоні плануються два українських стенди: перший – колективний стенд Ukrainian ceramic and craft (де представлені кераміка, меблі, освітлення, інтер’єрний декор, предмети категорії народних художніх промислів із високою художньою цінністю зі значною або повною долею ручного виробництва) та другий – колективний стенд Ukrainian design brands (в якому виставляються меблі, освітлення, інтер’єрний декор серійного або мануфактурного виробництва).

Виставка є однією з найважливіших точок «входу» до ЄС та світових ринків у креативному секторі. Вона об’єднує тисячі професіоналів і сотні тисяч потенційних клієнтів та постачальників за допомогою пов’язаного потужного цифрового інструменту — платформи MOMhttps://mom.maison-objet.com/en.Maison & Objet відвідують покупці із США та азіатських країн, що відкриває перед учасниками додаткові перспективи. Для багатьох українських виробників участь у виставці стала початком успішної експортної біографії.

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Cтворити блог

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама
Реклама