Eaton 5E: надійний ДБЖ для малого та середнього офісу

2021-12-08 15:00 111 Подобається

Які джерела безперебійного живлення від компанії Eaton можна придбати на території України? Одна з найактуальніших моделей – 5Е, дуже популярна серед споживачів.

Про особливості вибору, вимоги до застосування, а також реальні приклади читайте далі в матеріалі.

UPS Eaton 5E – це базовий лінійно-інтерактивний ДБЖ, який забезпечує економний і надійний захист від порушень енергопостачання та поганої якості живлення. Завдяки компактному розміру ДБЖ серії 5Е легко встановлюється в офісному середовищі та вдома. І якщо для особистого використання можна обрати ДБЖ з більш привабливим дизайном (наприклад, Ellipse ECO), то для робочого приміщення стильний чорний колір та мінімум зайвих деталей є дуже доречним.

Дизайн – це доволі важливо, але ДБЖ все ж таки має за основнy функцію забезпечення якісного та безперервного живлення. І тут, в 5Е все теж на високому рівні. Цей ДБЖ працює за технологією line-interactive, що створює можливості використовувати пристрій не тільки з комп`ютерною технікою, а й у системах освітлення та інших навантаженнях, що не мають вбудованого блока живлення.

Лінійно-інтерактивна технологія в ДБЖ: що це та як працює?

Лінійно-інтерактивна технологія (line interactive) живить підключене навантаження напряму від мережі, якщо якість напруги це дозволяє (режим байпасу), та від батареї, якщо напруга зникає або її якість сильно погіршується. Особливістю є блок автотрансформатора. Його завдання зробити так, щоб невеликі зміни у живлючій напрузі не призводили до перемикання на живлення від батареї. Можна сказати, що такий ДБЖ виконує роль стабілізатора. Така технологія автоматичної стабілізації напруги має назву AVR (Automatic voltage regulation).

Приклади використання ДБЖ 5Е: практичні кейси.

Офісне обладнання, ПК, роутер, телевізор – усе це можна легко під`єднати до 5Е. Але такі навантаження, як електродвигуни, не зможуть правильно працювати із цим ДБЖ. Річ у тім, що інвертор ДБЖ 5Е не модулює чисту синусоїду, що унеможливлює роботу холодильника чи котла опалення у якості навантаження. Для таких справ існує модель 5SC.

Також не застосовуйте цей ДБЖ як живлення дискретних сигналів автоматизації на 230 В, тобто без проміжного блоку живлення 24 В постійного струму. Наприклад, у системах автоматичного вводу резерву АВР (тут також ідеально пасує модель Eaton 5SC).

Підсумовуючи, варто наголосити, для промисловості чи дата-центрів ДБЖ 5Е – це не найкращий вибір. ДБЖ 5Е – це ідеальне рішення для малого та середнього офісу. Саме тут є велика кількість обладнання, повністю сумісного з цим пристроєм. Для домашнього використання він підходить трохи менше, але за умов врахування всіх обмежень, його можна вільно використовувати.

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Cтворити блог

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама
Реклама