Британська фінтех-компанія Revolut планує найняти 100 ІТ спеціалістів в Україні

2021-12-07 13:54 73 Подобається

  • Владислав Яценко, співзасновник та технічний директор Revolut, глобального фінансового додатка, шукає талановитих фахівців в Україні.
  • Компанія Revolut готова до великих інвестицій в Україну та починає зі створення в країні 100 робочих місць у ІТ секторі до кінця 2022 року.

Київ, 2 грудня 2021 року

Сьогодні глобальний фінансовий додаток Revolut, який зараз оцінюється в 33 мільярди доларів, оголосив про готовність до великих інвестицій в Україну та планує створити 100 нових робочих місць для віддаленої роботи у ІТ секторі у країні до кінця 2022 року. Найдорожчий фін-тех бренд Великобританії шукає найталановитіших фахівців для розробки нових послуг, продуктів і функцій, а також для прискорення розширення з Європи на інші ринки Північної та Південної Америки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Компанія Revolut вже найняла 20 спеціалістів у країні та використовує потужний кадровий потенціал України для найму фахівців щодо розробки програмного забезпечення (Java Back-end, Front-end, iOS/Android, Python), аналітики та обробки даних, підбору персоналу. Команда Revolut в Україні слугуватиме технічним центром для глобальної діяльності Revolut, відображаючи весь спектр технічних навичок і фахівців.

Revolut має на меті залучити найкращих розробників програмного забезпечення в Україні та пропонує їм унікальні можливості для розвитку та переваги, такі як:

  • віддалена робота з будь-якої точки України
  • зарплата міжнародного рівня
  • розробка інноваційних фінтех продуктів, якими користуються мільйони людей у всьому світі
  • робота в глобальних продуктових командах

Владислав Яценко, технічний директор та співзасновник компанії Revolut, зазначив:

«Шість років тому я став співзасновником фінтех стартапу Revolut у Лондоні. Сьогодні Revolut – це глобальний фінансовий додаток з понад 16 мільйонами клієнтів по всьому світу. Наш успіх був би неможливим без неймовірно талановитих інженерів і розробників. Це команда висококласних професіоналів, які втілюють мрії наших клієнтів в реальність.

Я пишаюся тим, що у наших офісах у Лондоні, Нью-Йорку, Кракові, Берліні вже працює багато фахівців з України. І нам потрібно ще більше таких талантів. Тепер, коли віддалена робота стала новою нормою нашого життя, ми створюємо понад 100 робочих місць для технічних спеціалістів щоб створювати глобальні продукти безпосередньо з України».

У світі сервіс Revolut зарекомендував себе як інноваційна альтернатива традиційним банківським продуктам завдяки своєму набору цифрових продуктів для платіжних і бізнес-рахунків, платіжних карток, обміну валют і грошових переказів, інвестицій, страхування та інших фінансових послуг. У 2021 році сервіс Revolut запустив перекази з Європи в Україну у доларах, фунтах стерлінгів, євро та швейцарських франках.

За межами Європи Revolut було успішно запущено в Сінгапурі та Австралії в 2019 році, а також у США та Японії в 2020 році. У 2021 році компанія відкрила свої офіси та найняла керівників підрозділів країн в Індії та Мексиці. Також компанія Revolut заявила про свої плани вийти на низку ринків у Південній Америці та розширити свою присутність в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Cтворити блог

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама
Реклама