В ознайомчій зустрічі «ПЛАТФОРМИ МОЛОДІЖНИХ ГО» фахівці податкової прийняли участь

2021-11-24 11:16 11 Нравится

18 листопада 2021 року у Дніпрі представники департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР провели зустріч з молодіжними громадськими об’єднаннями.

У заході від Головного управління ДПС у Дніпропетровській області прийняв участь заступник начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Валерій Леонов.

Це перша ознайомча зустріч «Платформи молодіжних ГО» — організації, яка нещодавно запрацювала в місті. На зустріч завітали 18 представників молодіжних громадських об’єднань, які співпрацюють з молоддю, студентами, учнями.

«Платформи молодіжних ГО» дає більше можливостей громадським об’єднанням та підвищує їхню продуктивність. Молодіжні організації почали співпрацювати. Це вже дуже гарний результат: представники різних об’єднань обмінюються досвідом, допомагають одне одному з проектами.

«Податкова служба області завжди приділяє особливу увагу комунікаціям з молоддю. І це зрозуміло, адже саме молоде покоління – це майбутнє нашої країни»,- зазначив Валерій Леонов.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы вакцинировались, но все равно заболели COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама