ЗІРКА «ФОРСАЖУ» МІШЕЛЬ РОДРІГЕС В ПРОГРАМІ «НА ДРАЙВІ» НА DISCOVERY+

2021-10-20 14:23 16 Нравится

Автомобільні прогарами стали важливою частиною сітки Discovery Channel, але нова прогарма «На драйві» (GETAWAY DRIVER) принесе глядачам нові обличчя, новий рівень швидкості та нові автомобілі. Автомобільні програми Discovery - це середовище з пристрасними послідовниками, і ця абсолютно нова програма з привабливими персонажами підніме планку, як ніколи раніше.

Ведуча «На драйві» - актриса Мішель Родрігес, зірка фільмів «Форсажу», до неї приєднається ралійна чемпіонка Вайотт Нокс. Вони покажуть справжнє життя "Форсажу", прем'єра відбудеться на Discovery+.

Мішель Родрігес оживить якнайповніше цю автомобільну історію. У восьми епізодах серіалу відбудеться змагання між 24 елітними водіями – від чемпіонів з дріфту до стрітрейсерів, а також навіть ютуберів. Вони змагатимуться між собою, щоб довести, що вони володіють майстерністю за кермом та навичками, щоб випередити конкурентів на величезному треку, площею майже 60 акрів, сповненою перешкодами.

Правила прості – ухилитись від переслідувачів і втекти зі складу, з готівкою. Ці водії вже мають здобич – але чи можуть вони втекти, щоб зберегти її?

Глядачі можуть приєднатися до розмови в соціальних мережах, використовуючи хештег #GetawayDriver і переглянути програму в мережі Discovery і Discovery+.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы вакцинировались, но все равно заболели COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама