У поточному році Центрами обслуговування платників Дніпропетровщини надано 222 тис. адміністративних послуг

2021-10-13 08:54 31 Нравится

При державних податкових інспекціях Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) функціонують 35 центрів обслуговування платників (ЦОП) та мобільний ЦОП, де платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

ЦОПами забезпечується надання 77 видів адміністративних послуг, 51 з яких надаються безкоштовно.

«Загалом протягом січня – вересня 2021 року опрацьовано майже 233,0 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг. В електронному вигляді надійшло 70,9 тис. звернень, що на 30,4 тис. звернень більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року», – повідомила начальник управління електронних сервісів ГУ ДПС у Дніпропетровській області Алла Свірська.

Впродовж поточного року платники отримали 222,0 тис. адміністративних послуг, з яких майже 64,6 тис. – в електронному вигляді, що на 32,8 тис. послуг більше аналогічного періоду 2020 року.

З переліком адміністративних послуг та Інформаційними картками адміністративних послуг можна ознайомитись на субсайті Головного управління ДПС у Дніпропетровській області у розділі «Адміністративні послуги».

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы вакцинировались, но все равно заболели COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама