Святкування на сквош-корті: 30 років Україно-Пакистанської дружби

2021-09-30 13:07 281 Нравится 1

Цими вихідними Київ зібрав талановитих спортсменів з України та Пакистану. На честь тридцятиріччя співпраці між державами 18-19 вересня було проведено сквош турнір дружби Pakistan Ukraine Squash Friendship Cup 2021.

Змагання відбувалися у форматі один на один у категоріях «чоловіки» та «жінки». Сквошисти продемонстрували свою майстерність та обмінялися досвідом ведення гри на корті.

Переможцями та призерами стали:

Перше місце у категорії «чоловіки» посів Хазма Шаріф. Друге – Ашаб Ірфан, третє – Девід Глег.

Перше місце у категорії «жінки» посіла Костюкова Анастасія. Друге – Зражевська Софія, третє – Сардак Ліана.

На завершення турніру відбулося урочисте нагородження чемпіонів медалями та призами від організаторів: Федерації сквошу України та Посольства Ісламської Республіки Пакистан.

Змаганням передувала прес-конференція з віцепрезидентом Федерації сквошу України Альоною Огонесян та Послом Пакистану в Україні Паном Ноелем Ізраїлем Хохаром. Спікери широко розкрили тему розвитку співпраці між країнами та приділили окрему увагу сквошу як фактору об’єднання та обміну досвідом.

«Для України сквош є відносно новим та незнайомим видом спорту, порівняно, наприклад, з футболом чи боксом. Тому однозначно ми маємо переймати найкращий міжнародний досвід. Відданість пакистанських гравців корту, м’ячу, ракетці та бажанню привести свою країну до перемоги вражала протягом усієї історії гри. Ще з 1950-х років, часів братів Хашима й Азама Хан. Можливість запросити пакистанських сквошистів та «схрестити ракетки» з ними – прекрасна можливість для наших країн стати ще кращими у спорті та посилити нашу дружбу на новому полі, а точніше – корті», – відзначила Альона Огонесян.

Серед гостей турніру та прес-конференції були журналісти, делегація Посольства Пакистану, українські та пакистанські сквошисти.

На кінець 2021 – 2022 рік Україну очікує чимало важливих сквош-подій: Відкритий Кубок Києва та відбіркові кубки (Кубок України серед дорослих, Кубок України серед юніорів), а також Ukrainian Junior Open 2022.

Комментарии (1)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы вакцинировались, но все равно заболели COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама