Міжнародна сквош-дружба: турнір між Україною та Пакистаном у вересні

2021-09-01 10:49 172 Подобається

Складно уявити, що об’єднує країни, народи, культури краще, ніж спорт. Раді повідомити про відкриття прийому заявок на турнір дружби між Україною та Пакистаном категорії "А" Pakistan Ukraine Squash Friendship Cup 2021, який відбудеться 18-19 вересня у м. Києві в клубі здорових задоволень «5 Element».

Організацію заходу здійснює Федерація сквошу України та підтримки Посольства Ісламської Республіки Пакистан.

Мета змагань - популяризація сквошу, розвиток спортивної дружби між країнами, широке залучення всіх бажаючих до занять фізичною культурою та підвищення рівня майстерності гравців.

Турнір відбудеться на 3 кортах у форматі один на один за такими категоріями: чоловіки (64 учасники), жінки (32 учасниці). До змагань допускаються громадяни України, нерезиденти України, юніори, яким на момент проведення виповнилося 14 років. Усі матчі обслуговуватимуться кваліфікованими суддями.

Важливо! Звертаємо вашу увагу, що через чинні обмеження, пов’язані з COVID-19, захід може бути скасовано або значно скорочено за кількістю глядачів! У разі скасування, всі внески будуть повернені гравцям у повному обсязі, за винятком комісії банку.

Детальніше про програму проведення змагань, умови та категорії учасників дивіться за посиланням: https://www.squash.ua/news/pakistan-ukraine-squash-friendship-cup-2021.

Заявки на участь спортсмена в турнірі приймаються до 10 вересня (23:59) 2021 року в онлайн режимі на офіційному сайті Федерації сквошу України.

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Cтворити блог

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама
Реклама