В серпні 2021 року у Святогірську відбувся Суперфінал з фандрейзинг-челенджу, започаткований Інтерактивною навчальною платформою FUNdraiser

2021-08-12 15:50 99 Подобається

У Суперфіналі, з 15 відібраних команд, взяли участь 13 команд: 12 офлайн та 1 онлайн. Було обрано п’ять команд-переможців, які представляли свої проєкти з громадської безпеки та соціальної згуртованості.

Вимогами до учасників молодіжних команд були:

  1. вік від 14 до 35 років;

  1. проживання на підконтрольних уряду України територіях Донецької та Луганської областей, а саме:

Добропільська, Дружківська, Покровська, Мирноградська, Слов`янська, Сіверська, Соледарська, Торецька, Світлодарська, Мангушська, Волноваська, Вугледарська, Сартанська, Великоновосілківська, Маріїнська, Авдіївка, Біловодська, Красноріченська, Кремінська, Лозно-Олександрівська, Міловська, Нижньодуванська, Новоайдарська, Троїцька, Лисичанська, Попаснянська, Сєвєродонецька, Станично-Луганська, Щастинська, Трьохізбенська ОТГ, Золоте (Гірська ОТГ), Привілля (Лозно-Олександрівська ОТГ);

  1. наявність підтвердженого партнерства з молодіжною чи громадською організацією, яка має статус неприбутковості (для реалізації проєктів у разі отримання призових місць на Суперфіналі).

П’ятірка переможців отримує дофінансування на свої проєкти у розмірі 3000$, а також менторську підтримку від FUNdraiser:

1-ше місце

Якщо не ми то хто? (с. Роздольне, Донецької області).

Команда пропонує проєкт щодо благоустрою та озеленення селища та громади в цілому.

2-е місце

1000 комп’ютерів Добра (м. Мар’їнка, Донецької області).

Соціальний проєкт, метою якого є забезпечення вживаними ноутбуками та комп'ютерами вчителів та дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей Мар’їнського району.

3-е місце

Сквер Щастя (с. Билбасівка, Донецької області).

Це молода команда, яка обладнає місця відпочинку для різних вікових категорій в центрі селища.

4-е місце

BookHUB (с. Опитне, Донецької області).

Команда створить сучасний простір для соціальної згуртованості громади: облаштують зону кінотеатру, технічні засоби, які допоможуть учням та вчителям у підготовці до уроків, контрольних, іспитів, придбають сучасні й зручні меблі.

5-е місце

“Від Мрій до дій!” (м. Слов’янськ, Донецької області).

Проєкт спрямовано на подальший благоустрій та покращення естетичного та екологічного стану на території кар’єру, в якому проводяться масові заходи, батьки гуляють з дітьми, а також проводить час молодь.

Платформа FUNdraiser це:

  • унікальний майданчик для пошуку партнерів з-поміж організацій громадянського, державного та бізнес-сектору, які опікуються питаннями розвитку молодіжного та волонтерського руху;

  • можливість опанувати різні інструменти залучення ресурсів через гру, навчання та використання підходів й документів, що відповідають міжнародним стандартам та вимогам донорських інституцій.

Навчальна інтерактивна платформа FUNdraiser (https://fundraiser.games/) створена для молоді та молодіжних організацій, задля комплексного навчання з фандрейзингу й мотивування на реалізацію проєктів з громадської безпеки та соціальної згуртованості.

Проєкт реалізується громадською організацією “Міжнародна агенція змін” в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Нідерландів, Швейцарії та Швеції.

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Cтворити блог

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама
Реклама