У Суперфіналі, з 15 відібраних команд, взяли участь 13 команд: 12 офлайн та 1 онлайн. Було обрано п’ять команд-переможців, які представляли свої проєкти з громадської безпеки та соціальної згуртованості.
Вимогами до учасників молодіжних команд були:
вік від 14 до 35 років;
проживання на підконтрольних уряду України територіях Донецької та Луганської областей, а саме:
Добропільська, Дружківська, Покровська, Мирноградська, Слов`янська, Сіверська, Соледарська, Торецька, Світлодарська, Мангушська, Волноваська, Вугледарська, Сартанська, Великоновосілківська, Маріїнська, Авдіївка, Біловодська, Красноріченська, Кремінська, Лозно-Олександрівська, Міловська, Нижньодуванська, Новоайдарська, Троїцька, Лисичанська, Попаснянська, Сєвєродонецька, Станично-Луганська, Щастинська, Трьохізбенська ОТГ, Золоте (Гірська ОТГ), Привілля (Лозно-Олександрівська ОТГ);
наявність підтвердженого партнерства з молодіжною чи громадською організацією, яка має статус неприбутковості (для реалізації проєктів у разі отримання призових місць на Суперфіналі).
П’ятірка переможців отримує дофінансування на свої проєкти у розмірі 3000$, а також менторську підтримку від FUNdraiser:
1-ше місце
Якщо не ми то хто? (с. Роздольне, Донецької області).
Команда пропонує проєкт щодо благоустрою та озеленення селища та громади в цілому.
2-е місце
1000 комп’ютерів Добра (м. Мар’їнка, Донецької області).
Соціальний проєкт, метою якого є забезпечення вживаними ноутбуками та комп'ютерами вчителів та дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей Мар’їнського району.
3-е місце
Сквер Щастя (с. Билбасівка, Донецької області).
Це молода команда, яка обладнає місця відпочинку для різних вікових категорій в центрі селища.
4-е місце
BookHUB (с. Опитне, Донецької області).
Команда створить сучасний простір для соціальної згуртованості громади: облаштують зону кінотеатру, технічні засоби, які допоможуть учням та вчителям у підготовці до уроків, контрольних, іспитів, придбають сучасні й зручні меблі.
5-е місце
“Від Мрій до дій!” (м. Слов’янськ, Донецької області).
Проєкт спрямовано на подальший благоустрій та покращення естетичного та екологічного стану на території кар’єру, в якому проводяться масові заходи, батьки гуляють з дітьми, а також проводить час молодь.
Платформа FUNdraiser — це:
унікальний майданчик для пошуку партнерів з-поміж організацій громадянського, державного та бізнес-сектору, які опікуються питаннями розвитку молодіжного та волонтерського руху;
можливість опанувати різні інструменти залучення ресурсів через гру, навчання та використання підходів й документів, що відповідають міжнародним стандартам та вимогам донорських інституцій.
Навчальна інтерактивна платформа FUNdraiser (
Проєкт реалізується громадською організацією “Міжнародна агенція змін” в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Нідерландів, Швейцарії та Швеції.