Вперше в Україні: Сквош кемп братів Ашур з 2 по 8 серпня

2021-08-05 13:20 73 Подобається

Влітку Україна знову чекає в гості 3-разового чемпіона світу зі сквошу Рамі Ашура, цього разу із братом Хішамом Ашуром. Спортсмени поділяться своїми секретами успіху з учасниками кемпу у клубі 5 Елемент, що знаходиться за адресою вулиця Електриків, 29A, Київ.

Захід організовано за підтримки Федерації сквошу України (ФСУ, https://www.squash.ua), Федерації сквошу міста Києва, ABC сквош академії, Ramy Ashour Squash Academy. ФСУ вже не вперше організовує візит зіркового сквошиста в Україну.

Під час заходу легендарні сквошисти поділяться своїм досвідом та фішками. У них є чому повчитися, адже Рамі Ашур, який уже не вперше відвідує Україну, створив власну систему підрахунку очок у сквоші «RAM Scoring». А його брат Хішам Ашур винайшов легендарний залповий удар у сквоші «Mizuki», а зараз керує власною академією сквошу для юніорів у Нью-Йорку.

У програмі кемпу: тренування під керівництвом кращих гравців світу, індивідуальний підхід (підгрупи ділитимуться за рівнями підготовки), рекомендації від зірок для прориву у сквоші, можливість потренуватися зі сквошистами світового рівня, фото і відео з зірками, фірмові футболки (з автографом) та турнір по завершенню кемпа 8 серпня.

Чому варто відвідати цю подію? Якщо ви гравець, професіонал чи юніор, тренер або фанат таланту братів Ашур і хочете дізнатися секрети та корисні фішки від чемпіонів зі сквошу, долучайтеся до цієї крутої події та отримайте море користі та позитивних емоцій.

Для реєстрації достатньо перейти за лінком https://taplink.cc/abc.squash.ua

(Реєстрація на squash кемп), ознайомитись з подробицями та заповнити форму участі.

Не зволікайте, кількість місць обмежена!

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Cтворити блог

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама
Реклама