В ІА «МОСТ-Днепр» пройшла пресконференція про застосування суб’єктами господарювання РРО та програмних РРО

2021-08-04 10:29 10 Нравится

На даний час у сфері бізнесу найактуальнішим питанням при проведенні розрахункових операцій є застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) або програмних РРО.

В інформаційному агентстві «Мост-Днепр» відбулась пресконференція начальника відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) Аратюнової Світлани на тему «Застосування суб’єктами господарювання РРО та програмних РРО».

Аратюнова Світлана проінформувала про види діяльності, при здійсненні яких суб’єктам господарювання обов’язково застосовувати РРО (програмні РРО), а також про умови, за яких використання РРО (програмних РРО) не обов’язкове.

Податківець акцентувала увагу на тому, що ДПС України розробила та надає безкоштовне програмне забезпечення для програмних РРО. При цьому, суб’єкти господарювання у своїй роботі можуть самостійно обирати працювати з використанням класичного чи програмного РРО залежно від потреб.

Начальник відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС повідомила, що одним із пріоритетних напрямків роботи податкової області є вжиття дієвих заходів, спрямованих на очищення ринку від контрафактної (контрабандної) та фальсифікованої продукції, а також легалізація трудових відносин.

«Наша мета – подолання тіньового сектору, забезпечення динамічного зростання надходжень до бюджету і його конвертація у соціально відчутний результат, направлений на захист споживачів від контрафактної і небезпечної продукції.

Ми завжди готові допомогти бізнесу правомірно розпочати свою діяльність та працювати у правовому полі. А до представників бізнесу, які ігнорують та не виконують норми податкового законодавства, будуть вживатись відповідні заходи згідно з діючими законодавчими нормами», – підсумувала Аратюнова Світлана.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

При каком Президенте дороги ремонтировали больше всего?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама