Олімпійські ігри у Токіо набрали рекордну кількість переглядів на діджитал-платформах Discovery та телеканалах-партнерах

2021-08-03 16:21 214 Подобається

Рекордна кількість глядачів цифрових платформ в Європі подивилися перший тиждень Олімпійських ігор у Токіо. Завдяки тому що багато людей прагнуть вболівати за улюблених спортсменів на цифрових платформах з'явилось удвічі більше підписників, ніж під час зимової Олімпіади у Пхьончхані у 2018 році.

Майже 750 тисяч хвилин Олімпійських ігор подивилися підписники discovery+ та Eurosport протягом першого тижня. Це майже у 18 разів більше, ніж на тому ж етапі у Пхьончхані 2018 року. Перший досвід трансляції літніх Олімпійських ігор на Discovery показав великий інтерес аудиторії до історій, які транслювалися вже в перші дні змагань.

Завдяки тому що Discovery стала першою компанією, яка показала Олімпійські ігри на багатьох європейських платформах (FTA, PayTV, and Digital/D2C), змагання вже подивились 275 мільйонів вболівальників. Понад 100 мільйонів з них переглянули телепередачі та цифрові телеканали Discovery, а ще 175 мільйонів переглянули Олімпійські ігри на телеканалах-партнерах по всій Європі. Це на 10% більше, ніж кількість переглядів Олімпіади у Пхьончхані 2018 року, а середня частка аудиторії платних телеканалів Discovery покращилася на понад 30%.

На Eurosport.com та кількох його версіях місцевого ринку також спостерігається рекордна щоденна аудиторія. А саме — в три рази більше, ніж на тому ж етапі зимових ігор у Пхьончхані. Інтерес до Олімпіади поставив рекорд на Eurosport.com у липні. Тоді платформу відвідало 54 мільйони унікальних користувачів.

Discovery транслює Олімпійські ігри в Токіо 2020 на 50 ринках Європи, де представлено 11 національних продакшенів 19 мовами. Це єдина європейська платформа, де можна побачити кожен важливий момент Олімпіади. Все це доступно на discovery+ та цифрових платформах Eurosport.

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Cтворити блог

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама
Реклама