Про офіційну заробітну плату та своєчасну сплату єдиного соціального внеску під час пресконференціїї у Павлоградському регіоні

2021-06-14 11:34 50 Нравится

Про детінізацію ринку праці та своєчасність сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) розповіла начальниця Павлоградського відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Наталія Жуковіна під час зустрічі з журналістами місцевих засобів масової інформації.

Зокрема, посадовиця повідомила, що заходам з детінізації ринку праці та боротьбі з виплатою заробітної плати «в конвертах» ДПС приділяє значну увагу. Адже нелегальна праця знижує доходи місцевих бюджетів, бюджетів Пенсійного фонду та фондів соціального страхування.

«Неофіційно працевлаштований працівник позбавлений права на отримання соціальних гарантій у разі втрати працездатності, права на відпустку, на субсидію, а у майбутньому – на гідне пенсійне забезпечення, а роботодавці, які використовують найману працю неоформлених працівників і неофіційно виплачують заробітну плату несуть адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність. за порушення трудового та податкового законодавства», - зауважила керівниця.

Наталія Жуковіна звернула увагу на те, що ЄСВ повинен сплачуватися своєчасно і у повному обсязі, незалежно від фінансового стану. На теперішній час у Павлоградському регіоні зареєстровано 26880 платників ЄСВ, з них 6841 юридичних осіб та 20039 фізичних осіб.

«Своєчасне здійснення державою зобов’язань перед громадянами – виплата пенсій, заробітних плат залежить від наповнюваності соціальних фондів за рахунок єдиного внеску», - зазначила Наталія Жуковіна.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

По какой причине вы планируете привиться или уже привились от COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама