Деклараційна кампанія -2021 завершується!

2021-04-29 10:59 53 Нравится

Начальниця Васильківської ДПІ Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Маргарита Бондаренко під час зустрічі з представниками засобів масової інформації нагадала, що деклараційна кампанія добігає кінця і завершується 30 квітня 2021 року.

За результатами інформаційно – роз’яснювальної роботи, спільних виїздів спеціалістів інспекції та працівників об’єднаних територіальних громад до старостинських округів протягом січня – квітня поточного року громадяни Васильківщини подали 1242 декларацій про майновий стан і доходи, в т.ч. в електронному вигляді – 417.

По Васильківській ОТГ громадянами – власниками земельних паїв, які самостійно обробляють земельні ділянки, подано 776 декларацій, що становить 47,4% від загальної кількості декларацій, що мали б бути подані.

По Дубовиківській ОТГ одноосібникам подано 398 декларацій, що становить 57,1% від очікуваної кількості.

Начальниця Васильківської ДПІ закликає громадян, які ще не задекларували свої доходи, виконати свій громадський обов’язок та подати декларацію про майновий стан і доходи за 2020 рік.

Бланк податкової Декларації і додатки до неї можна переглянути або завантажити з вебпорталу ДПС в електронному кабінеті за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/form/view/F0100211.

З метою дотримання обмежувальних заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення COVID-19 пропонуємо платникам податків на період дії карантину утриматися від зайвих контактів та скористатись електронними сервізами ДПС.

Керівниця звернула увагу на те, що для фізичних осіб в Електронному кабінеті об’єднано сервіси в окремий «Е-кабінет для громадян». Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого підпису, отриманого у будь- якого кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

«Декларування доходів та чесна сплата податків – обов’язок усіх громадян, без винятку. Це особистий внесок кожного українця у розвиток нашої держави. Саме податки є джерелом фінансування соціально важливих сфер. Тож, закликаємо громадян проявити свою свідомість та неухильно дотримуватися податкового законодавства!»,- підкреслила Маргарита Бондаренко.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

По какой причине вы планируете привиться или уже привились от COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама