Компанія «Тотал Україна» отримала нагороду «Вибір країни –2020»

2021-04-16 12:52 73 Нравится

Компанія «Тотал Україна» отримала нагороду «Вибір країни –2020»

Київ, 14 квітня 2021 Компанія «Тотал Україна» отримала нагороду «Вибір країни – 2020» та опинилась у рейтингу найкращих українських підприємств.

Національна премія «Вибір країни – 2020» щороку вручається компаніям, які роблять вагомий внесок у розвиток та майбутнє України. В основі рейтингу — ефективність менеджменту, показники продажів продукції та впізнаваності бренду на ринку. Оцінку проводять незалежні експерти за результатами порівняльного аналізу економічних показників, а також соціальних і маркетингових досліджень, затверджених всесвітньою дослідницькою організацією WAPOR. Переможці обираються завдяки FinScore і MarketScore — скоринговим індексам фінансової стійкості компаній, що розраховуються аналітичним відділом «Вибір Країни» на підставі основних фінансових індикаторів.

Варто зауважити, що 2020 рік видався плідним для компанії Total, навіть попри обмеження, спричинені пандемією в усьому світі. Бренд виступив партнером Чемпіонату України з шосейно-кільцевих мотоперегонів SBK.UA, змагань «Найсильніший пожежник-рятувальник» до Дня рятувальника України, а також найбільшої агропромислової виставки Східної Європи «Агро-2020».

Крім того, 2020 став роком великих інновацій для Total. Були створені нові формули моторних мастильних матеріалів, а також презентовано новий дизайн упаковки.

Як зазначає директор «Тотал Україна» Станіслав Фролов, те, що результати роботи компанії визнала професійна спільнота, свідчить про високий рівень продукції та довіру споживачів.

«Ми постійно працюємо над тим, аби поліпшити якість продукту і залучаємо найкращих технічних експертів для впровадження інновацій. 2020 рік приніс багато викликів для бізнесу по всьому світі. Однак, премія “Вибір країни” демонструє, що “Тотал Україна” успішно впоралася з ними і заслуговує довіру на ринку. Такі результати лише надихають і надалі будуть щоденно вдосконалювати нашу роботу».

Зазначимо, що українські споживачі регулярно відзначають заслуги «Тотал Україна» на ринку. Наприклад, компанія отримала винагороду «Компанія року –2019» — премію, якою щорічно Всеукраїнський галузево-аналітичний центр визначає найкращі підприємства країни, що роблять вагомий внесок у розвиток економіки регіону.

Інформаційна довідка


Тотал Україна

Тотал Україна є представництвом підрозділу Total Lubrifiants міжнародної Групи Total.

03150, Київ, Україна, вул. Антоновича, 172, оф. 1115

тел. 0 800 30 40 80

Підрозділ Total Lubrifiants

Total Lubrifiants - провідний світовий виробник та продавець моторних олив та мастильних матеріалів. Підрозділ міжнародного концерну Total має 42 заводи із виробництва продукції по всьому світу і більше як 5800 працівників у 150 країнах. Total Lubrifiants пропонує інноваційні, ефективні та екологічно відповідальні продукти та послуги, на розробкою та вдосконаленням яких постійно працюють понад 130 дослідників у власних науково-дослідних центрах. Продукцію Total Lubrifiants обирають гравці автомобільного, промислового та морського ринків.

Більше інформації ви можете прочитати на сайтах lubricants.total.com та elf.com

Про Total

Total - це глобальна енергетична группа, що є інтегрованим виробником і постачальником палива, природного газу та електрики. Наші 100 000 співробітників постійно прагнуть створювати кращі енергетичні продукти, які були б більш безпечними, більш чистими та доступними для якомога більшої кількості людей. Діяльність нашої компанії провадиться у більш ніж у 130 країнах світу, а наша місія стати більшим відповідальним гравцем енергетичного ринку.

Більше інформації ви можете прочитати на сайті: www.total.com

* * * * *

Контакти для ЗМІ

Прес-офіс «Тотал Україна» PLEON Talan

Yulia Kravchuk | M: +38 (063) 789 46 06 | E: yulia.kravchuk@pleon.ua

Bohdan Bodnarchuk | M: +38 (096) 037 61 00 | E: bohdan.bodnarchuk@pleon.ua

ТОВ «Тотал Україна»

Віктор Сержан | T: +38 (044) 351-19-43 | E: info-ua@total.com

* * * * *

Застереження

Цей прес-реліз, із якого не випливає жодних правових наслідків, має суто інформаційну мету. «Тотал Україна» не несе відповідальності за дії чи бездіяльність третіх осіб, інформація про які може міститися в цьому релізі.

Цей документ може містити прогнозну інформацію та заяви, які базуються на низці економічних даних та припущень, зроблених у певному економічному, конкурентному та регуляторному середовищі. Вони можуть виявитися неточними в майбутньому і зазнавати впливу деяких факторів ризику. «Тотал Україна» не бере на себе жодного зобов'язання оновлювати публічно будь-яку прогнозну інформацію чи заяву, інформацію про тенденції чи цілі, що містяться в цьому документі, внаслідок нової інформації, майбутніх подій або тому подібного.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы вакцинировались, но все равно заболели COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама