Викрито схему ухилення від сплати податків фізичною особою у сумі 9,3 млн грн

2021-02-19 10:03 49 Нравится

Податківцями спільно з ГУ ДФС у Дніпропетровській області в рамках досудового розслідування по кримінальному провадженню були встановлені факти проведення фізичною особою – підприємцем фінансових операцій з отримання на власні рахунки та платіжні картки понад 25 млн грн від низки підприємств з наявними ознаками «фіктивності», які в подальшому були переведені у готівку через банкомати та касові відділення банківських установ.

Встановлено, що зазначена фізична особа – громадянин України разом із здійсненням підприємницької діяльності відкрив на своє ім’я карткові рахунки, на які протягом 2017 – 2018 років зараховувались значні суми грошових коштів, що можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом.

У звітності про підприємницьку діяльність ці операції не відображались та суми до податкових декларацій про майновий стан і доходи не включались.

Таким чином, фізичною особою – платником податків за результатом участі у фінансових операціях ймовірно не задекларовано та не сплачено податків і зборів у сумі 9,3 млн гривень.

За матеріалами аналітичного дослідження слідчим управлінням ГУ ДФС у Дніпропетровській області зареєстровано кримінальне провадження за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы поддерживаете вступление Украины в НАТО?

Реклама