Мобільний ЦОП побував у селі Андріївка

2021-02-11 10:04 44 Нравится

09 лютого 2021 року мешканці Андріївського старостинського округу Покровської територіальної громади отримали послуги мобільного Центру обслуговування платників (далі ЦОП) Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС).

Територія Андріївського старостинського округу складає 92,119 кв. кілометрів, чисельність населення – 1520 осіб.

Робота мобільного ЦОПу здійснена у складі начальниці Покровської ДПІ ГУ ДПС Світлани Шевцової, працівників Покровської ДПІ ГУ ДПС і фахівця Павлоградського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС за сприянням представників Покровської територіальної громади.

Податківці надали мешканцям громади консультації щодо роботи «Електронного кабінету» та зазначили, що одна з ключових функцій податкової служби – зробити процес роботи з платниками податків максимально автоматизованим. Повідомили, що безкоштовним сервісом «Електронний кабінет» можна скористатись цілодобово, як з персональних комп’ютерів, так і зі смартпристроїв та вручили примірники брошури «Електронний кабінет» – зручний електронний сервіс Державної податкової служби».

Крім того, працівники податкової служби нагадали присутнім про кампанію декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році, обов’язок та терміни подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

Під час роботи мобільного ЦОПу у селі Андріївка співробітниками Покровської ДПІ ГУ ДПС прийнято: 1 заяву за формою 5-ДР; 4 податкові декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік та надано 10 усних консультацій.

Головний спеціаліст відділу земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища Покровської територіальної громади Муляр Людмила подякувала податківцям за надані послуги та відповідні консультації для мешканців громади, висловила бажання співпрацювати у питаннях отримання адміністративних послуг у майбутньому.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

При каком Президенте дороги ремонтировали больше всего?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама