Нарешті дочекались — великі спортивні змагання повертаються на Eurosport

2020-08-17 12:12 153 Подобається

Після кількох місяців перерви, глядачі Eurosport знову можуть збиратися перед телевізорами та палко вболівати. Нарешті можна не просто передавлюватися матчі з минулого, а й дивитися у прямому ефірі змагання з улюблених видів спорту.

Зокрема, Eurosport покаже тенісні турніри Grand Slam:

  • US Open: 31 серпня — 13 вересня
  • Роллан Гаррос: 27 вересня — 11 жовтня

Щодо участі у цих турнірах першої ракетки України Еліни Світоліної, то вона в останній момент знялася з US Open. Втім, в українців, можливо, все ж таки буде шанс повболівати за улюбленицю: тенісистка пообіцяла, що повернеться на турнір в Мадриді, який наразі запланований на 14-20 вересня.

Крім того, 29 серпня повертаються видовищні велоперегони Tour de France, фінальне змагання в рамках яких заплановано на 20 вересня на Єлисейських полях. А відомі автоперегони 24 години Ле-Ману в цьому році мають пройти 29 вересня.

Нові реалії диктують і нові умови. Скоріш за все, змагання в рамках усіх видів спорту проходитимуть без глядачів. Відповідальні за проведення наголошують, що це та умова, завдяки якій стає можливим те, що ігри взагалі відбудуться під час, коли пандемія продовжує вирувати світом.

Втім, спорт та емоції залишаються незмінними. Матчі Grand Slam не втрачають свого престижу через відсутність глядачів, а авто- та велоперегони не перестали буди видовищним через пусті трибуни.

Всі матчі телеканал Eurosport транслюватиме у прямих ефірах, а також аналізуватиме змагання у спеціальних випусках передач. Крім того, слідкувати за перебігом змагань можна через додаток Eurosport Player.

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Cтворити блог

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама
Реклама