Мобільним ЦОПом Головного управління ДПС здійснено черговий виїзд

2020-08-13 09:37 58 Нравится

Відповідно до затвердженого Положення про мобільний центр обслуговування платників Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) 12 серпня 2020 року мобільним ЦОПом здійснено виїзд до Тритузнянського старостинського округу Солонянської об’єднаної територіальної громади в Солонянському районі Дніпропетровської області за адресою: Дніпропетровська область, Солонянський район, село Тритузне, вул. Центральна, 10 (територія обслуговування Солонянської ДПІ Дніпровсько-Новомосковського управління ГУ ДПС).

Територія Солонянського району складає 1732 кв. кілометрів. Чисельність населення – 37,9 тис. осіб. До складу району входять 9 сільських і 3 об’єднані територіальні громади, 101 село, чотири селища і два селища міського типу.

Виїзд здійснено у складі: Оксана Науменко - начальник відділу розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації, організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг управління податкових сервісів ГУ ДПС, Наталія Бібер - головний державний інспектор відділу електронних сервісів та електронного документообігу управління податкових сервісів ГУ ДПС, Людмила Бик - Начальник Солонянської ДПІ Дніпровсько-Новомосковського управління ГУ ДПС, Зінаїда Смоленська - завідувач сектору з надання адміністративних послуг платникам податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску Солонянської ДПІ Дніпровсько-Новомосковського управління ГУ ДПС, Лариса Євсюкова - старший державний інспектор Солонянської ДПІ Дніпровсько-Новомосковського управління ГУ ДПС.

Податківці надали консультації мешканцям щодо роботи «Електронного кабінету» та зазначили, що одна з ключових функцій податкової служби – зробити процес роботи з платниками податків максимально автоматизованим.

Безкоштовним сервісом «Електронний кабінет» можна скористатись цілодобово, як з персональних комп’ютерів, так і зі смартпристроїв.

Присутнім роздані примірники брошури «Електронний кабінет» - зручний електронний сервіс Державної податкової служби».

Також проінформовано про графік роботи мобільного ЦОП, у тому числі у період карантину; за якими номерами телефонів можна отримати будь-яку податкову консультацію спеціаліста; які саме адміністративні послуги можна отримати у мобільному ЦОПі; які документи потрібно мати при собі для отримання тієї чи іншої послуги. Надано консультації щодо заповнення декларації про майновий стан і доходи громадян.

Фахівцями, задіяними в роботі мобільного ЦОПу, 12 серпня 2020 року у Тритузнянському старостинському окрузі Солонянського району прийнято 21 заяву на отримання адміністративних послуг, в тому числі:

- за формою 1-ДР – 8 шт.;

- за формою 5-ДР – 10 шт.;

- за формою 10-ДР – 1 шт;

- прийнято запит на надання витягу з Реєстру платників єдиного податку – 1 шт;

- прийнята декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік – 1 шт.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы вакцинировались, но все равно заболели COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама