Управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Дніпропетровській області інформує

2020-08-03 14:47 20 Нравится

Управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – управління боротьби з відмиванням доходів) – це структурний підрозділ, що зокрема, забезпечує заходи стосовно виявлення, аналізу, організації та проведення перевірок осіб, які здійснюють фінансові операції, що можуть бути пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом.

Підрозділом проводяться заходи щодо відпрацювання фізичних осіб – «забудовників», які здійснюють свою діяльність у сфері виконання робіт з зведення, реконструкції, введенню в експлуатацію будівель і споруд у м.Дніпро.

За результатами такої роботи складено аналітичні дослідження щодо ухилення від сплати податків фізичних осіб при отриманні ними доходу від реалізації об’єктів нерухомості багатоквартирних житлових будинків та комплексів сімейного типу. Під час досліджень виявлено 31 підозрілу фінансову операцію. Ці операції можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом.

Для подальшого прийняття рішення складені співробітниками управління боротьби з відмиванням доходів матеріали, передано до правоохоронних органів, по яких зареєстровано кримінальні провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених статтями 190 «Шахрайство» та 212 «Ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів)» Кримінального кодексу України.

Отже, є категорія платників, які потребують особливої уваги з боку податківців, і контролюючі органи зобов’язані виявляти тих, хто ухиляється від сплати податків, для повернення коштів до бюджетів.

При цьому, обов’язок кожного платника податків – працювати у правовому полі, своєчасно та у повному обсязі сплачувати податки.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Как считаете, коронавирус, вызывающий COVID-19, был создан искуственно?

Реклама
Реклама