Інтерв'ю з чорношкірими лідерами думок про громадянські протести в США на Discovery

2020-06-19 16:59 149 Нравится

20 червня о 22:00 телеканал Discovery транслюватиме в Україні серію розмов Опри Вінфрі з чорношкірими громадськими діячами, митцями та артистами у спецвипуску телепередачі “В центрі уваги: Що нам робити далі?”.

Головною темою розмови стали систематичний расизм та тривалі заворушення в Америці після трагічного вбивства Джорджа Флойда. Опра Вінфрі та її гості спробували знайти відповіді на питання “Що зараз справді має значення?” і "Що робити далі?"

Серед інших, спеціальними гостями були:

Стейсі Абрамс – перша афроамериканка у США, яка стала кандидатом у губернатори.

Чарльз М. Блоу – журналіст The New York Times

Кіша Ленс Боттомс – мер Атланти.

Ава Дюверней – режисерка, номінованого на Оскар, фільму “Сельма”

Дженніфер Еберхард – професока та автор книги “Упереджений”.

Ніколь Ханна-Джонс – журналістка та лауреатка Пулітцерівської премії

Ібрам Кенді – історик і автор книги “Як бути антирасистом”

Девід Оєлово – актор, номінант на премію “Золотий глобус” за фільм “Сельма”

"Я мала багато розмов із друзями та лідерами думок про те, що буде далі і що далі робити", - сказала Опра Вінфрі, – "Я вирішила, що їхні ідеї, занепокоєння та думки буде цікаво і корисно дізнатися суспільству".

В США трансляція відбулася 9 та 10 червня. Вперше в історії, мережа Discovery, яку щовечора переглядають майже третина американців, одночасно показувала програму на всіх своїх 19 американських каналах. В Україні показ відбудеться 20 червня о 22:00.

"Ніхто не може краще ніж Опра, об’єднати всіх нас у цей критичний момент історії, щоб знайти порозуміння, перспективу та план дій", - сказав Девід Заслав, президент і генеральний директор компанії Discovery, Inc. "Для нас честь транслювати цю важливу ​​дискусію про глобальні питання економічної та соціальної справедливості перед потенційною аудиторією в мільярд людей у більш ніж 200 країнах та регіонах так, як може лише Discovery».

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы планируете голосовать на местных выборах 25 октября?

Реклама
Реклама