УСПІШНІ ЖІНКИ ОБ’ЄДНУЮТЬСЯ, ЩОБ ДОПОМОГТИ У НЕЙРОРЕАБІЛІТАЦІЇ ТЯЖКО ТРАВМОВАНИМ БІЙЦЯМ

2019-09-26 12:30 400 Подобається

Благодійний Фонд КРАН розпочав новий етап проекту соціальних інвестицій для нейрореабілітації тяжко травмованих учасників та ветеранів АТО (ООС) «Будь потужною на 300W». Проект ставить за мету придбання роботизованого комплексу для відновлення ходи, який допоможе щороку підіймати 50+ наших героїв з інвалідного візка.

Благодійний Фонд «Кран» оголосив про новий етап проекту соціальних інвестицій під назвою «Будь потужною на 300W». До цього етапу збору коштів на спеціалізоване реабілітаційне обладнання, який завершиться 25 грудня 2019 р., буде залучено 300 українських жінок. Внесок кожної учасниці в 1000 євро (еквівалент в грн. по курсу НБУ) дасть можливість спільно придбати роботизований комплексу для відновлення ходи G-EO System Evolution вартістю 300 тис євро.

«300 W(omen) - це енергія 300 українських жінок, кожна з яких - частина потужної спільноти, що допомагає мужнім українським воїнам повернутися до повноцінного життя в Україні», - зазначила під час презентації Інна Данченко, директорка Благодійного Фонду «КРАН», ініціаторка та учасниця проекту. «Чому 300W - це не просто благодійний проект, а саме проект соціальних інвестицій? Тому що спільними зусиллями та ресурсами ми не купуємо 300 інвалідних візків для скалічених ветеранів війни. Ні, ми мислимо «нешаблонно» і діємо відповідно. Візок - це лише етап на складному довгому шляху відновлення після тяжкої травми головного чи спинного мозку, справжня ціль і виклик – встати і ходити знову своїми ногами. Сучасні технології в реабілітації в руках досвідчених українських медиків піднімають і піднімуть ще більше наших «Нескорених» з інвалідних візків, а значить відновлять не тільки здоров’я цих чоловіків, а по суті, подарують нове життя їх родинам.

Тому швейцарський роботизований комплекс має бути в Україні, щоб українські лікарі поставили на ноги українських героїв. Не за кордоном, а в Україні, на сучасному рівні спеціалізованої медичної допомоги в сфері нейрореабілітації, - додала Інна Данченко. «Соціальна відповідальність бізнесу може успішно втілюватись у таких соціальних інвестиціях як «Будь потужною на 300W», що допомагають у кожному конкретному випадку зберегти безцінні людські життя, а загалом – трансформувати суспільство в напрямку утвердження ЖИТТЯ як основної цінності в епоху iphone та Tesla, життя, за яке варто боротися завжди, за найменший шанс жити повноцінно. І жінки-лідерки, які доєднуються до проекту - представниці українського та міжнародного бізнесу, - добре розуміють свою соціальну відповідальність перед українським суспільством і реальною допомогою нашому проекту, - роблять свій внесок, свою соціальну інвестицію», - сказала вона.

«Сьогодні тяжко поранені воїни з травмами спинного або головного мозку мають можливість пройти спеціалізовану високотехнологічну реабілітацію (нейрореаблітацію) в Науково-практичному центрі нейрореабілітації «НОДУС», - повідомила Олена Майданник, в.о. заступника головного лікаря з лікувальної справи (начальника медичної служби) Науково-практичного центру нейрореабілітації «Нодус», ініціаторка та учасниця проекту. - «Саме завдяки реалізації цього потужного благодійного проекту наша клініка зможе надати спеціалізовану медичну допомогу більшій кількості найтяжчих травмованих захисників України, надаючи їм шанс піднятися з інвалідного візка, повернутися до життя і соціальної активності».

«Є побратими на полі бою, є побратими в тилу. Ми хочемо показати, що чоловіки та жінки рівні у своїх можливостях захищати країну. Тільки ми, жінки, допомагаємо медикам боротись за здоров’я та життя тих, хто віддав його на полі бою. Щоб ми та наші діти бачили тільки мирне небо.

Сорок одна небайдужа Жінка- саме стільки учасниць з різних індустрій та країн вже підтримали проект своїми внесками. Сьогодні ми звертаємось до успішних українських жінок приєднатися до придбання роботизованого комплексу для відновлення ходи, щоб підвищити ефективність ще одного етапу індивідуального реабілітаційного маршруту для тяжко травмованих воїнів», - зазначила під час презентації ініціаторка та учасниця проекту Олеся Кирильчук. «300 жінок-300 внесків, повернення такої інвестиції – безцінне, бо це відновлене життя захисників України. До речі, внески можна сплачувати частинами щомісячно, можна також робити колективний внесок від групи жінок. Ми віримо, що у нашій спільноті кожна жінка може стати потужною на 300W, оскільки ці кошти стануть довгостроковою інвестицією, а НЕ витратою на благодійність. Ми сьогодні створюємо коло дієвого жіночого партнерства заради змін на краще в Україні. Творимо потужну Україну РАЗОМ».

Під час події ініціаторки проекту поділилися історіями тяжко травмованих учасників та ветеранів АТО /ООС, які потребують реабілітації у першу чергу. Загалом за останніх 5 років більше 24,000 людей отримали поранення, серед усіх ушкоджень майже 40% складали травми голови. Як зазначили організатори, з 2014 року і донині, завдяки завдяки благодійному проекту NODUS, який веде центр нейрореабілітації «Нодус», 264 тяжко травмованих воїнів, військових капеланів, волонтерів, дітей бійців АТО пройшли діагностику, лікування або нейрореабілітацію. 216 учасників проекту отримали допомогу за кошти самої клініки «Нодус». Однак відновлення ходи – це складний та довготривалий процес, який потребує спеціалізованого обладнання, зокрема сучасного роботизованого комплексу G-EO System Evolution, на який учасниці проекту збирають кошти. Саме цей апарат можна інтегрувати в реабілітаційну архітектуру клініки з максимальною ефективністю, створивши можливості для 50+ бійців щороку отримати шанс встати з інвалідного візка.

Більше інформації про фонд «КРАН»: www.kran.fund.

Більше інформації про Науково-практичний центр нейрореабілітації «Нодус»: www.nodus.ua.

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Cтворити блог

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама
Реклама