Топ 10 документалок від Netflix для дизайнерів

2019-07-24 14:23 761 Нравится 2

Ці якісні документальні фільми надихнуть вас і допоможуть стати більш творчими

Коли ви відчуваєте творчу кризу, та ідеї скінчились ви перш за все ідете на пошуки натхнення в інтернет. Але є гарна новина якщо ви підписані на Netflix, то у вас є доступ великої кількості надихаючих фільмів.

Єдина проблема у величезній кількості контенту, але ми зробили брудну роботу за вас та знайшли найкращі творчі документальні фільми, доступні для перегляду на улюбленій платформі світу.

Якщо деякі фільми недоступні на вашій території, спробуйте змінити локацію через VPN.

01. Abstract: The Art of Design

Abstract: The Art of Design, пропонує вісім окремих профілів видатних дизайнерів та креативників.

Кожен епізод триває близько 40 годин, добре знятий та прекрасно змонтований. І навіть якщо вам не здається, що вас може залучити історія конкретної людини, то дуже скоро ви поринете у їх світ.

Це не просто оди великим. У кожному епізоді дизайнери розповідають, з якими проблемами стикались і як боролись с нми. Тут є кого послухати: Пола Шер (та сама , яка намалювала лого CitiBank на серветці за 10 хвилин), Тінкер Хетфілд (творець Nike Air Max) та інщі.

02. The Creative Brain

Всі ми бажаємо бути більш творчими в нашій роботі, але на практиці с цим дуже часто виникають проблеми. The Creative Brain – 50-хвилинний докиментальний фільм, як допомога у пошуку прогресу.

Нейробіолог і автор бестселерів Девід Іглман бере в якості відправної точки ідею про те, що «креативність не означає створення чогось з нічого. Це означає зміну того, що вже існує». Щоб дізнатися, як це працює в реальності, він знайомиться з досвідченими професіоналами – від гончарної справи до нанотехнологій – і намагається логічно описати творчий процес.

03. Minimalism: A Documentary About the Important Things

Саме зараз мінімалізм – одна з головних тенденцій дизайну. Але що таке мінімалізм насправді? І як зробити так, щоб мінімалізм підкреслював креативність вашої ідеї, а не змушував виглядати як всі інші роботи?

Minimalism: A Documentary About the Important Things – фільм, в якому розглядаються коріння мінімалізму як реакції на перевантаженість сучасних засобів масової інформації. У стрічці не говорять про застосування мінімалізму в графічному дизайні. Але вона допоможе вам глибше зрозуміти, звідки взялася тенденція до мінімалізму і чому вона має культурний резонанс в сучасному суспільстві.

04. Jeremy Scott: The People’s Designer

Jeremy Scott: The People's Designer – розповідає про життя і творчість американського модельєра Джеремі Скотта, який за свою кар'єру встиг попрацювати з такими брендами як Adidas, Moschino, а також Майлі Сайрус, Ріанною і сотнями інших.

Незважаючи на колосальний успіх, протягом всієї кар'єри Скотта дошкуляли критики. І цей фільм нагадує про те, що кожен дизайнер зіштовхує з критикою і людьми, які не розуміють вашу роботу. Але здаватися немає сенсу.

05. Floyd Norman: An Animated Life

Документалка про американського аніматора, письменника та художника, який працював з Disney, Pixar і Hanna-Barbera.

Floyd Norman: An Animated Life розповідає про життя та творчість Флойда Нормана і його вплив на індустрію.

Класична історія успіху, яка надихає.

06. Struggle: The Life and Lost Art of Szukalski

Ніколи не чули про Станіслава Шукальський? Ні, і в цьому принадність документалки від Netflix Originals.

Struggle: The Life and Lost Art of Szukalski починає історію в 1968 році, коли колекціонер поп-культури Гленн Брей виявив незвичайну книгу з роботами Шукальський.

Брей показав фотографії друзям (серед них був батько Леонардо Ді Капріо), які, вважається, випередили час. Кілька років по тому Брей виявив, що «втрачений геній» не тільки живий, але і живе неподалік від нього. Фільм пропонує замислитися над тим, яку творчу спадщину ви залишите після себе.

07. I am Sun Mu

Багато графічних дизайнерів описують свої роботи як «ризиковані». Для порівняння – історія про людину, яка дійсно ризикує всім заради своєї роботи.

Сунь Му працював пропагандистом в Північній Кореї, але втік до Південної Кореї в 1990-х роках. Сьогодні він пародіює пропагандистський стиль, який йому колись доручено було створювати. У 2014 році Сунь Му представив свою виставку в Китаї, головному союзникові Північної Кореї.

I am Sun Mu розповідає про те, як готувалася виставка, і про небезпеку, якої зазнали художник, його друзі і сім'я.

08. The Toys that Made Us

Перше визнання дизайну більшістю з нас траплялося в дитинстві. Нам подобалися наші іграшки. Це любов, яка часто залишається з нами на протязі всього нашого життя.

The Toys that Made Us – це серіал який розглядає створення культових франшиз – Lego, Hello Kitty та інші – і дозволяє замислитися про дизайн як в ностальгійному, так і в звичному сенсі. Серії тривають по 40-50 хвилин і справді поглиблюються в тему.

09. The 100 Years Show

Якщо вам здається, що ви вже старий і не прогресуєте на роботі, то вам сподобається документальний фільм The 100 Years Show. Народжена на Кубі в 1915 році, художниця Кармен Еррера продала свій перший твір у віці 84 років. Перша персональна виставка у неї трапилася у віці 89 років.

З тих пір мистецтво принесло їй міжнародне визнання, а цей фільм був створений на честь сторіччя Кармен. Ще один зразок натхнення.

10. The B-Side: Elsa Dorfman’s Portrait Photography

Документальний фільм 2016 року The B-Side – це приклад того, що цікавим персонажем необов'язково повинна бути відома особистість.

Режисер Еррол Морріс розповідає про життя і кар'єру своєї подруги Ельзи Дорфман. Той факт, що ви ніколи про неї не чули, робить історію ще більш захоплюючою.

За матеріалами: Creativebloq

Зображення: freestocks.org

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы поддерживаете вступление Украины в НАТО?

Реклама