Як відкрити кіоск Coffee GO (кава з собою). Поради новачкам

2019-01-18 12:21 503 Нравится

Все більше підприємців приходять до висновку, що бізнес на кав’ярнях Coffee GO відносять до таких, який не важко розпочати і на якому можна не погано заробити. І це справді так. Але до будь-якої справи потрібно підходити з розумом.

Перш за все, необхідно зареєструвати свій бізнес (кав’ярня не вийде приховати від податкової). Найпростішим варіантом – це зареєструвати ФОП.

Оберіть місце розташування. Враховуйте не лише людність місця та площу. Не забувайте, що вашою цільовою аудиторією є молоді люди віком від 18 до 26 років. Це не означає, що люди старшого віку не п’ють каву, проте клієнтів старше 50 набагато менше.

Зовнішній вигляд вашої торгової точки – це ваша візитка. Це перше, на що звертають увагу люди і вирішують підійти скуштувати каву. Ваша торгова точка має асоціюватись з кавою.

Не можливо приготувати смачну каву з неякісною кавомашиною. Якщо у вас обмежений бюджет – пошукайте де можна орендувати кавомашину. Не рідко постачальники кави безкоштовно дають користуватися кавомашиною, за умови що ви будете у них закупати певну кількість кави.

Серйозно підійдіть до питання вибору баріста. Людина, яка робить каву має бути приємною в спілкуванні, охайною зовні – ну і звісно баріста повинен вміти готувати смачну каву.

Не слід відкривати свій бізнес на останні гроші, завжди можуть виникнути непередбачені затрати. Краще мати про запас суму на аренду на 2-3 місяці на перед.

Помилковою є думка, що програма автоматизації потрібна лише ресторанам. Облік затрат у блокноті – вже не ефективний. Вам обов’язково потрібна програма для ведення обліку.

Переваги CoffeePOS:

- установка не потребує значних затрат

- ви можете контролювати залишки товару в будь-який час

- детальна статистика роботи

- полегшує процес інвентаризації

- необмежена кількість товарів

- робить роботу на торговій точці приємнішою.

Статистика показує, що затрати на кав’ярню Coffee GO окупаються в середньому через 4-6 місяців.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Если бы в ближайший день состоялись выборы Президента Украины, кому отдали бы свой голос?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама