Все більше підприємців приходять до висновку, що бізнес на кав’ярнях Coffee GO відносять до таких, який не важко розпочати і на якому можна не погано заробити. І це справді так. Але до будь-якої справи потрібно підходити з розумом.
Перш за все, необхідно зареєструвати свій бізнес (кав’ярня не вийде приховати від податкової). Найпростішим варіантом – це зареєструвати ФОП.
Оберіть місце розташування. Враховуйте не лише людність місця та площу. Не забувайте, що вашою цільовою аудиторією є молоді люди віком від 18 до 26 років. Це не означає, що люди старшого віку не п’ють каву, проте клієнтів старше 50 набагато менше.
Зовнішній вигляд вашої торгової точки – це ваша візитка. Це перше, на що звертають увагу люди і вирішують підійти скуштувати каву. Ваша торгова точка має асоціюватись з кавою.
Не можливо приготувати смачну каву з неякісною кавомашиною. Якщо у вас обмежений бюджет – пошукайте де можна орендувати кавомашину. Не рідко постачальники кави безкоштовно дають користуватися кавомашиною, за умови що ви будете у них закупати певну кількість кави.
Серйозно підійдіть до питання вибору баріста. Людина, яка робить каву має бути приємною в спілкуванні, охайною зовні – ну і звісно баріста повинен вміти готувати смачну каву.
Не слід відкривати свій бізнес на останні гроші, завжди можуть виникнути непередбачені затрати. Краще мати про запас суму на аренду на 2-3 місяці на перед.
Помилковою є думка, що програма автоматизації потрібна лише ресторанам. Облік затрат у блокноті – вже не ефективний. Вам обов’язково потрібна програма для ведення обліку.
Переваги CoffeePOS:
- установка не потребує значних затрат
- ви можете контролювати залишки товару в будь-який час
- детальна статистика роботи
- полегшує процес інвентаризації
- необмежена кількість товарів
- робить роботу на торговій точці приємнішою.
Статистика показує, що затрати на кав’ярню Coffee GO окупаються в середньому через 4-6 місяців.