Незаконне призначення на посаду в.о. глави ФДМУ В. Трубарова підриває довіру до приватизації - Ігор Луценко

2018-10-16 13:32 197 Нравится

Вартість активів підприємств великої приватизації занижується навмисно заради наживи українських олігархів. А незаконне призначення на посаду в.о. глави Фонду держмайна Віталія Трубарова взагалі підриває довіру до приватизації.

Про це в коментарі журналісту АСПІ заявив народний депутат Ігор Луценко.

"Основне джерело збагачення наших олігархів - це саме заниження (вартості) активів при їх приватизації", - зазначив депутат.

Варто зазначити, що за процес приватизації відповідає Фонд державного майна України. Він проводить конкурс з обрання інвестиційних радників, які готуватимуть об’єкти до продажу. Вони ж і мають встановлювати початкову ціну і умови. Вже відомо, що цей процес відбувався непрозоро - конкурс виграли сумнівні компанії, а пропозиції інших учасників (як і переможців) ФДМУ оприлюднювати не збирається.

Крім того, депутат додав, що ймовірне незаконне призначення чинного виконуючого обов’язки голови Фонду держмайна Віталія Трубарова на посаду впливає на загальну довіру до приватизації.

"Потенційна незаконність призначення голови Фонду держмайна впливає на загальну довіру до приватизації. І це, безпосередньо, наші з вами гроші. Через недовіру менша ціна (об’єктів) має бути", - заявив депутат.

Також Луценко зазначив, що як така велика приватизація в Україні відсутня. І частково це пов’язано не стільки з відсутністю громадського нагляду, скільки з відсутністю парламентського контролю за Фондом.

"Відсутність парламентського контролю за Фондом, тобто належних механізмів - є найбільшою проблемою", - зазначив Луценко.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

У вас есть долги за коммунальные услуги(газ, электричество и др) за прошедший год?

Реклама
Реклама