Інвестиційним радником в.о. Фонду Держмайта Трубарова ледь не стала компанія пов'язана з Кремлем

2018-10-03 19:47 227 Нравится

Фонд Держмайна під час відбору інвестрадника для продажу морського торгового порту ледь не протягнув компанію, яка володіє найбільшою приватною охоронною фірмою у Москві. Про це журналісту АСПІ повідомив народний депутат Сергій Соболєв.

Він додав, що отримати ліцензію на таку роботу ще й в Москві без дозволу ФСБ та інших структур неможливо. Що дає привід припустити, що радник безпосередньо пов’язаний з Кремлем.

"Я приведу приклад Бердянського морського торгового порту. Наприклад, для приватизації цього порту нав’язувався радник - громадянин Нідерландів, який є одночасно власником найбільшої приватної охоронної компанії в Москві. Ви можете собі уявити, хто в Москві мав можливість отримати ліцензію на ведення охоронної діяльності без згоди ФСБ і інших структур, які і допустити не могли б таку структуру на територію Росії, а тим більше в Москву. І от такий радник нав’язувався, наприклад, портам для організації підготовки їх до приватизації. От вам приклад того, що таке радники", - заявив депутат.

https://www.youtube.com/watch?v=vB5M7x8HYWw

Крім того, Соболєв зазначив, що деякі підприємства зі списку великої приватизації умисно доводяться до дестабілізації та банкрутства і цим має зацікавитись НАБУ та Генеральна прокуратура.

Нагадаємо, цьогоріч для продажу найбільших держпідприємств Фонд держмайна залучає інвестиційних радників, які після відбору будуть готувати підприємства до продажу і шукати для них покупців. Відбір радників не обійшовся без скандалів – компанії, що не пройшли відбір, звинуватили Фонд держмайна в лобіюванні певних компаній. Самим відбором радників безпосередньо займається Фонд держмайна на чолі з чинним в.о. голови Фонду Віталієм Трубаровим, який фігурує в справі ГПУ щодо незаконної приватизації майна Мінагро. Щоправда, підозра йому поки не вручена.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Как думаете, будет ли в ближайше время вторжение РФ в Украину?

Реклама