Подання звітних документів в електронному вигляді

2018-09-26 10:52 183 Нравится

Лівобережна ОДПІ м. Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує, що більшість декларацій, які подані суб’єктами господарювання протягом цього року, надійшли в електронному вигляді. Традиційно, більшу перевагу електронному спілкуванню з податківцями надають юридичні особи.

Фахівці Лівобережної ОДПІ м. Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області звертаються до всіх суб'єктів господарювання з проханням активніше впроваджувати в свою діяльність сучасні електронні сервіси. Адже в наш час будь-яка сфера діяльності стає практично повністю комп’ютеризованою, і буквально всі операції здійснюються в електронному вигляді. Це стосується і звітності.

Для тих, хто не марнує свій час та планує здавати звіти прямо з будинку або офісу, місцеві податківці нагадують переваги надання електронної звітності:

- економія робочого часу платників податків і коштів на придбання бланків звітних документів;

- економія часу на уникненні черг під час традиційного подання звітності;

- скорочення строків проведення перевірки стосовно правомірності заявлених до відшкодування сум ПДВ і забезпечення своєчасного їх відшкодування платнику податків;

- підтвердження доставки звітності;

- конфіденційність інформації;

- оперативність обробки отриманої інформації.

Для подання звітів в електронному вигляді безкоштовно платнику податків необхідно:

- отримати ключ електронно-цифрового підпису в одному з Акредитованих центрів сертифікації ключів;

- зареєструватися користувачем Електронного кабінету, розміщеному на сайті ДФС України, за допомогою отриманого електронного ключа;

- заповнити та надіслати засобами електронного зв’язку Заяву про приєднання до договору про визнання електронних документів;

- після отримання підтвердження про приєднання до електронного документообігу звітувати до контролюючого органу можна в електронному вигляді.

У Центрі обслуговування платників при Лівобережній ОДПІ м. Дніпра пр-т. Слобожанський , 95- А з понеділка по п`ятницю з 9.00 до 13.00 та з 13.45 до 18.00 (у п`ятницю до 16.45) кожен має можливість отримати практичну допомогу з питань податкової тематики та електронного заповнення звітності. Телефони для довідок: 725 50 14, 725 55 39.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Как думаете, будет ли в ближайше время вторжение РФ в Украину?

Реклама