Податковий кодекс України: новації в частині податку на доходи фізичних осіб

2018-08-28 11:44 90 Нравится

Лівобережна ОДПІ м. Дніпра Головного управління ДФС у Дніпропетровській області інформує.

Набрав чинність Закон України від 03.07.2018 № 2477-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України», яким внесено зміни до:

- п.п. 165.1.14 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України (далі - ПКУ), а саме: передбачено, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб не включаються аліменти, що виплачуються платнику податку згідно з рішенням суду або за добровільним рішенням сторін у сумах, визначених згідно із Сімейним кодексом України, у тому числі аліменти, що виплачуються нерезидентом;

- п.п. 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 ПКУ, що викладено у новій редакції, згідно з якою до переліку витрат, дозволених до включення до податкової знижки, зокрема, належать суми коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Если бы в ближайший день состоялись выборы Президента Украины, кому отдали бы свой голос?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама