Про роботу Центра обслуговування платників Лівобережної ОДПІ м. Дніпра

2018-08-15 16:22 133 Нравится

Начальник відділу обслуговування платників Вікторія Іртлач розповіла, що Центром обслуговування платників податків Лівобережної ОДПІ м. Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області упродовж січня-липня платникам надано понад 12000 адміністративних послуг, що включає в себе реєстрацію книг обліку, видачу довідок, свідоцтв та інше.

У зазначений період громадянам видано 4047 карток платника податків та внесено до паспорта громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, 1215 суб'єктів зареєстрували платниками єдиного податку, 1453 – надали витяги з реєстру платників єдиного податку, 1072 – зареєстрували книги обліку доходів і витрат.

Послугами з реєстрації реєстратора розрахункових операцій скористалося 198 суб’єктів господарювання, 728 – здійснили в центрі обслуговування платників реєстрацію книжок обліку розрахункових операцій. Окрім того, фахівцями Центру за січень-липень 2018 року підготовлено та видано 929 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами фіскальної служби.

Також, 4046 громадян отримали відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми, джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы вакцинировались, но все равно заболели COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама