Freedom Event Hall запрошує на фінал конкурсу краси «Міс Київ-2018»

2018-05-23 10:43 513 Нравится

Freedom Event Hall запрошує відвідати найяскравішу і найбільш значиму подію столиці – конкурс краси «Міс Київ-2018».

На сцену Freedom Event Hall вийдуть найчарівніші дівчата столиці, кожна з яких, пройшла ряд кастингів і строгий відбір від професійного журі, щоб нарешті визначити, хто ж стане новою королевою краси і символом Києва. Конкурс завжди викликає підвищену увага як з боку суспільства, так і з боку ЗМІ. В цьому році він пройде в рамках святкування Дня міста та проведення фіналу Ліги Чемпіонів.

Цього разу організатори по новому підійшли до процесу підготовки і організації конкурсу. Одним із його завдань стало показати, що краса здатна не тільки приносити естетичну насолоду, але й об'єднувати і творити добрі справи. Протягом року були організовані ряд кастингів, які проводилися не лише в Києві, але й інших містах України. Всього в кастингах взяли участь більше 500 найкрасивіших дівчат зі столиці та інших регіонів України. Після цього журі відібрало 16 учасниць, які й позмагаються в фіналі за корону.

Фінал конкурсу обіцяє стати найцікавішим і найбільш яскравим за останні роки. Організатори підготували нову захопливу програму, в якій візьмуть участь відомі представники українського шоу-бізнесу. До того ж в перше за всю історію стати «Міс Київ» має шанс дівчина не з столиці, а з іншого міста України.

Партнерами конкурсу виступають: компанія «Квартал-Концерт», PR.WebKey, Фонд волонтерів України, готельно-ресторанний комплекс KNZS, ювелірна компанія «Срібна країна», мережа салонів краси BODY.

Корону конкурсу «Міс Київ-2018» виготовлено ювелірною компанією DIADEMA м. Віниця. Спортивний партнер конкурсу – клуб IRON SKULL GYM.

Конкурс краси «Міс Київ» завжди збирає широку аудиторію, привертаючи до себе увагу і викликаючи високий суспільний інтерес, а переможниця стає символом і обличчям столиці. Запрошуємо і вас приєднатися до свята молодості та краси.

Купуйте білети на сайті freedomhall.com.ua та в усіх касах міста!

25 травня о 19:00

Вул. Кирилівська, 134, м. Київ

Freedom Event Hall

Контакти для продажу білетів: +380675775770

Контакти для ЗМІ: +380674471288

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Будете делать прививку от COVID-19, когда она появится в свободном доступе?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама