Кампанія декларування доходів громадян – основна тема «круглого столу»

2018-04-12 16:54 167 Нравится

Нещодавно в Лівобережній ОДПІ м. Дніпра відбувся «круглий стіл» з платниками податків за участі заступника начальника інспекції Юлії Мальованної. Кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017 року, стала основною темою проведеного заходу.

Податківець звернула увагу присутніх, що кампанія декларування доходів громадян триватиме до 1 травня поточного року, а також закликала всіх сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та своєчасно подати декларацію.

«Громадяни, які отримували доходи, які не підлягали оподаткуванню при їх нарахуванні чи виплаті, іноземні доходи або доходи від особи, яка не мала статусу податкового агента, обов’язково мають подати річну податкову декларацію до податкової служби за місцем реєстрації», - зазначила Юлія Мальованна.

Також, вона акцентував увагу на тому факті, що Декларацію про доходи за новою формою можна подати будь-яким із способів: надіслати засобами електронного зв’язку в електронній формі, особисто громадянином або надіслати поштою.

Подання декларації передбачається за податковою адресою, тобто місцем, де особу взято на податковий облік. За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою, поштою (не пізніше ніж 5 днів до завершення кінцевого терміну подання) або в електронному вигляді через сервіс «Електронний кабінет платника податків» на веб-порталі ДФС.

«З метою зберігання вашого часу та упередження виникнення черг, запрошуємо, не очікуючи кінцевого терміну для подання декларацій, відвідати наш ЦОП та скористатись кваліфікованою порадою щодо заповнення декларації у спеціалістів Центру обслуговування платників при Лівобережній ОДПІ м. Дніпра, за адресою: пр-т. Слобожанський, 95-А» – зауважила Юлія Мальованна, закінчуючи бесіду з платниками.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы вакцинировались, но все равно заболели COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама