Три шляхи подання декларації про майновий стан і доходи

2018-04-12 16:40 211 Нравится

Податківці Лівобережної ОДПІ м. Дніпра нагадують громадянам, що розпочався останній місяць кампанії декларування доходів, отриманих фізичними особами уподовж 2017 року.

Насамперед зауважимо, що податкова декларація про майновий стан і доходи подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси. Для цього у будь-якого мешканця Самарського та Індустріального районів є три способи її подання. Розглянемо кожен із них.

Перший – це подання декларації особисто або уповноваженою на це особою, тобто з безпосереднім відвідуванням податкової інспекції за адресою пр-т. Слобожанський, 95-А.

У другому способі – декларацію можна надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення. У такому разі є певний нюанс, таке відправлення платник податку зобов’язаний здійснити не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації.

Третій спосіб є найсучаснішим – це декларування засобами електронного зв’язку в електронній формі. Якщо вирішите скористатись саме цим шляхом і подати декларацію через „Електронний кабінет платника податків”, що розташований на веб-порталі ДФС України в меню електронних сервісів, врахуйте вимоги законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису (ЕЦП)

Отож не баріться, задекларуйте свої доходи у будь-який зручний для вас спосіб. Кампанія декларування доходів, отриманих у 2017 році, триватиме до 1 травня поточного року. А для громадяни, які мають право на податкову знижку можуть подавати декларацію про доходи впродовж усього 2018 року.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы поддерживаете отставку Дмитрия Разумкова?

Реклама