Надходження єдиного внеску від платників Самарського та Індустріального районів склали більше 158 мільйонів

2018-03-22 20:52 144 Нравится

Як повідомили в Лівобережній ОДПІ м. Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області, платники податків Самарського та Індустріального районів з початку року направили на соціальні потреби 158,2 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне

соціальне страхування. За словами заступника начальника інспекції Юлії Мальованної, порівняно з минулим роком надходження за цей період зросли на 54,2 мільйонів, або на 52 відсотка.

Податківці вкотре нагадують суб’єктам господарювання, що відповідно до ч. 12 ст. 9 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

Крім того, з 01.01.2018 змінено розмір мінімального страхового внеску для платників єдиного податку першої групи. Відтепер для таких підприємців сума ЄВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску (819,06 грн.)

У разі несвоєчасної сплати ЄСВ або не в повному обсязі до платника застосовуються фінансові санкції, а посадові особи, винні в порушенні законодавства, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно із законом.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы вакцинировались, но все равно заболели COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама