Все більше громадян звертаються за отриманням власного податкового номеру

2018-03-22 20:48 118 Нравится

З початку поточного року в Центрі обслуговування платників при Лівобережній ОДПІ м. Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) отримали 1511 громадян, що на 467, або на 44.7% більше, ніж торік. Крім того, тринадцять громадян, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, скористалися своїм правом і внесли відповідні відмітки до паспортів.

За словами начальника відділу обслуговування платників Вікторії Іртлач, видача громадянам карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера є найзапитуванішою серед адмінпослуг. А ознайомитись з детальним переліком усіх адміністративних послуг, які надаються податківцями, можна на інформаційних стендах, розміщених в Центрі обслуговування, або на суб-сайті ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

Нагадуємо: Центр обслуговування платників при Лівобережній ОДПІ м. Дніпра знаходиться за адресою: пр-т. Слобожанський, 95-А, І поверх. Довідки щодо роботи Центру можна отримати за телефоном 725-50-14.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы вакцинировались, но все равно заболели COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама