Дощ іде, мов на сповідь Люцина ХВОРОСТ (моє відео)

2017-11-13 12:40 1 3074 Нравится 1

Люцина ХВОРОСТ - відома українська композиторка, поетеса, співачка, лавреат багатьох конкурсів, громадський діяч... Всього не перелічити. Вашій увазі пропонується відео, створене мною на чудову пісню Люцини ХВОРОСТ "Дощ іде, мов на сповідь". ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ !

Комментарии (4)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
 • Lorina2018-02-03 23:45

  Але у відео є різні фото, навіть з Києва

  • Приємного часу доби ! Так, є у відео світлини і з Києва, і зі Львова (пл. Ринок, Домініканський собор, вид на Високий Замок...) І все це - наша рідна земля. Я родом зі Львова, можливо тому більше львівських світлин розмістив у відео, пані Люцина - моя інтернет-подруга - з Харкова... Чудова поетеса, композитор, виконавиця, перекладач, великий патріот нашої України...

   А я дуже люблю музику, пісню, маю ще одне хоббі - відео. Дяка Богові, тепер з"являються цікаві пісні (здається, період засилля шоу-бізнесу в музиці, сучасній естраді і на наших теренах, та й на теренах колишнього союзу в цілому, відходить у небуття). Ще дуже полюбляю класичні твори... По секрету скажу, люблю і трішки пожартувати... Один з прикладів того - моє нове відео "Иоганн Себастьян БАХ 'Barder de Sevilya' оркестр под управлением Поля МОРИА"... Поки на одному з наших українських сайтів не сказав про "підміну" музики у епізоді "Війна і мир" О. Толстого - перший бал Наташі Ростової, ніхто не помітив, чи не наважився про це сказати... Втім, полишаю на Ваш розсуд це відео :

   Воно є і тут, але з тим самим посиланням на мій канал на YouTube ...

   Щиро ВДЯЧНИЙ за цікавий коментар ! Хай Вам ЩАСТИТЬ !

  • Дякую! Вам також щастя та нових творчих задумів!

 • Lorina2018-02-03 23:45

  Згадала, як була у Львові, саме йшов дощ

  Создать блог

  Опрос

  Какой вакционой вы бы вакцинировались от COVID - 19?

  ГолосоватьРезультатыАрхив
  Реклама
  Реклама