ІГОР ТКАЧУК: Комунікація між керівником і персоналом збільшує взаємну довіру та поінформованість

2017-07-24 08:00 752 Нравится 1

Зустріч на транспортно-вантажному терміналі Одеського морського порту

Начальник ОФ ДП «АМПУ» Ігор Ткачук впродовж робочого тижня проводив зустрічі з трудовим колективом. Керівник відповів на численні питання, які цікавили працівників та розповів про перспективи розвитку підприємства.

Про це Ігор Ткачук пише на своєму сайті. За його словами, такі зустрічі показують реальний стан справ на підприємстві.

– Сьогодні проведення робочих нарад на підприємстві, яке я очолюю – це вже можна сказати добра традиція, – розповів Ігор Ткачук. – Тепер щотижня я зустрічаюсь з керівниками відділів та узгоджую план роботи на поточний тиждень, також ми обговорюємо проблемні питання та шляхи їх вирішення. Спілкування з підлеглими – це важливий момент у роботі з персоналом. Цього тижня окрім робочих нарад я вирішив поспілкуватися з працівниками державного підприємства безпосередньо у структурних підрозділах.

Ігор Ткачук наголосив, що під час зустрічей він виокремив ряд важливих питань, які хвилюють працівників.

– Спілкуючись з співробітниками Одеського морського порту, я приділяв велику увагу питанням, які їх хвилюють, – сказав начальник ОФ ДП «АМПУ». – Найболючішим для людей залишається тема звільнення. Відповідаючи на це питання наголошую, що я категорично проти скорочень та звільнень. Адже головне завдання керівника знайти можливості для підвищення заробітної плати, збереження наявних та створення нових робочих місць.

Інтер’єр свідчить що зустріч відбувається в управлінні тепловодопостачання

Начальник адміністрації порту зауважив, що в ході зустрічі піднімалися питання ремонту причалів, молу та Одеського морського вокзалу. Ігор Ткачук зауважив, що наразі проходять перемовини та створено робочі групи, щодо залучення інвестицій до Одеського морського торгівельного порту та Одеського філіалу ДП «АМПУ».

– Працюючи з інвесторами, ми повинні дати їм гарантії, що кошти, які вони вкладатимуть в порт, будуть збережені та приноситимуть прибуток, – зауважив він. – Підприємство та держава також отримуватимуть додаткові фінансові надходження, що дозволить поліпшити соціальну складову життя працівників, а також розвивати інфраструктуру. У нас є багато проектів, над якими ми активно працюємо і які в найближчий час представимо суспільству, щоб усунути всі спекуляції на тему розвитку та роботи Одеського морського порту.

Ігор Ткачук наголосив, що і надалі регулярно проводитиме зустрічі з працівниками, адже подібна практика дозволяє всебічно зрозуміти проблеми людей і підприємства та покращити його роботу.

– Мені потрібно відчувати налаштування колективу і його прихильність до обраного мною курсу. Це можна відчути лише за допомогою діалогу. Розмови, дискусії, питання — це те, що сприяє налаштуванню колективу на успішне виконання поставлених задач і дає мені безцінну інформацію про всі аспекти роботи підприємства. Пряма комунікація між керівником і персоналом філії допомагає розсіяти скептицизм, збільшує взаємну довіру та поінформованість, яка в свою чергу допомогає в подальшій роботі і впливає на коригування наших планів, – зазначив Ігор Ткачук.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы будете вакцинироваться от COVID-19, если вакцина будет бесплатной?

Реклама
Реклама