25 лютого Іванівська районна газета «Степові зорі» відзначає 82-й день народження

2017-02-24 16:01 282 Нравится

Напередодні свята голова обласної ради Анатолій Урбанський передав відання колективу редакції:

«Завдяки самовідданій праці не одного покоління журналістів газета залишається сучасною та затребуваною. Вам довіряють, до ваших думок прислухаються. Такого ставлення гідна дійсно хороша газета, яка є носієм правдивої інформації, дарує усмішки та привітання, сумує та пам’ятає, крокує пліч-о-пліч із читачем. Бажаю творчому колективу й надалі тримати руку на «пульсі часу», гострого пера, вірних передплатників. Зберігайте своє інтелігентне обличчя, залишайтеся цікавим, мудрим і доброзичливим співрозмовником для усіх нас. Удачі, здоров’я, благополуччя, миру вам і вашим близьким!»

Довідка: Перший номер «районки» побачив у 1935 році. До останніх днів перед окупацією району німецькими загарбниками газета виходила під назвою «Сталінським шляхом». Під час окупації населення району отримувало інформацію із листівок, прокламацій. Відразу після звільнення Іванівщини у перших числах квітня 1944 року газета відновила вихід, пізніше її назву змінено на «Шлях до комунізму». У повоєнні роки газета виходила двічі, тричі на тиждень, а під час польових робіт випускали щоденні «блискавки», які інформували жителів району про хід збиральної кампанії, про виконання виробничих завдань. У 1967 році газета називається «Степові зорі».

Сообщает портал «Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР» со ссылкой на СМИ.

У різні періоди редакцію очолювали досвідчені фахівці, кожен з них залишив у історії газети яскравий слід. Упродовж восьми десятиліть видання порушує актуальні питання життєдіяльності громад, розповідає про людей, діяльність органів влади, розвиток освіти, культури, медицини.

Сьогодні у редакції працюють: редактор Лариса Токар, відповідальний секретар Тетяна Петрова, завідувач сектором соціальних питань Тетяна Єпутатова, завідувач сектором сільського господарства Світлана Крамар, бухгалтер Оксана Гончаренко. Газета тісно співпрацює з Іванівською районною радою та районною державною адміністрацією, органами місцевого самоврядування, висвітлює суспільно-політичне життя району, нагальні питання територіальних громад, подає своєчасну об’єктивну інформацію, розповідає про життя, проблеми та успіхи простих людей Іванівщини.

У 2017 році тираж районної газети не зменшився, що свідчить про її популярність. Її читають люди похилого віку та молодь, різних соціальних статусів, і кожен знаходить для себе щось цікаве й корисне.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Как считаете, коронавирус, вызывающий COVID-19, был создан искуственно?

Реклама
Реклама