Анатолій Урбанський дав інтерв’ю газеті «Вечірня Одеса»

2017-02-22 09:24 222 Нравится

Голова обласної ради Анатолій Урбанський зустрівся із журналістами газети «Вечірня Одеса». Зустріч проходила у форматі інтерв’ю для спеціальної рубрики «Політика». Серед обговорюваних тем – підсумки за рік роботи на займаній посаді, плани на 2017 рік, ремонт доріг, реформа децентралізації. Також Анатолій Ігорович зупинився на основних програми, які реалізуються на території Одещини – «Здоров’я», «Безпечна Оденщина», програма енергоефективності.

«Протягом минулого року за вісім сесій обласної ради депутатським корпусом було прийнято понад 300 позитивних рішень. Здебільшого вони стосувалися соціальної сфери та розвитку інфраструктури, вирішення господарчих, екологічних питань. Було прийнято стратегію розвитку Одеської області, яку буде доопрацьовано спільно з новим керівництвом обласної державної адміністрації. Важливо, щоб у розробці даної стратегії також взяли участь депутати місцевих рад. Слід відзначити і обласну комплексну програму «Безпечна Одещина», в рамках якої було придбано спеціальну техніку для Служби безпеки України в Одеській області.

Переконаний, що у 2017 році ми працюватимемо в такому ж режимі. Й надалі будуть впроваджуватися заходи з енергоефективності. Адже саме завдяки комплексній модернізації житлового фонду та соціальних об’єктів (утеплення фасадів, ремонт дахів, установка металопластикових вікон, датчиків тепла) вдалося кардинально вплинути на скорочення споживання енергоресурсів. Приділятиметься увага ремонту доріг, інфраструктурним проектам, які призведуть до залучення інвестицій, створення нових робочих місць, наповнення місцевих бюджетів. Також у планах розробка обласної програми, спрямованої на підтримку малого та середнього бізнесу, яка буде стимулювати активність бізнесу у регіоні.

Сообщает портал «Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР» со ссылкой на СМИ.

Слід відмітити, що у цьому році розпочинається реконструкція будівлі на вулиці Пироговській, 29, де буде розміщено Державний архів Одеської області. Окрім цього навесні має розпочатися реконструкція комунального закладу «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць» – заплановано замінити покрівлю, старі вікна, утеплити будівлю, відремонтувати систему опалення та санвузли», – повідомив голова облради.

Наостанок Анатолій Урбанський розповів про результати, які приніс процес децентралізації: «Об’єднання громад на півночі й на півдні Одещини проходить по різному – у залежності від інфраструктурних, економічних, етнополітичних, культурних та історичних факторів кожної громади. Ми маємо приклади успішної реалізації реформ місцевого самоврядування. У першу чергу це Балтська громада, яка є однією з найбільших не тільки в області, а й в усій країні. Тут було відремонтовано усі ФАПи, проводиться будівництво доріг, приділяється увага соціальній сфері, також у громаді організовано шкільний транспорт, який доставляє учнів до шкіл, а Балтська центральна районна лікарня має усі шанси стати госпітальним центром на півночі Одещини».

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

При каком Президенте дороги ремонтировали больше всего?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама